Informer.rs
Foto: Informer.rs
Učesnica "Elite" Vanja Prodanović izbačena je iz rijalitija samo 21 dan pre velikog finala.
Za izbacivanje iz "Elite 9" prethodne nedelje bili su nominovani Asmin Durdžić, Milena Kačavenda, Anastasija Brčić i Vanja Prodanović, koja se na imanje u Šimanovcima uselila krajem septembra prošle godine tokom vanrednog ubacivanja.
Foto: Informer.rs
Voditelj Darko Tanasijević nominovane takmičare odveo je iz izolacije u diskoteku, gde su odigrali igricu sa lopticama.
Nakon mnogo truda, Asmin Durdžić je odneo pobedu u igrici i njemu su duplirani glasovi, a najmanje glasova publike osvojila je Vanja Prodanović.
Foto: Informer.rs
- Situacija je ovakva, vreme je da se pozdravimo sa jednom osobom...Vreme je da se pozdravimo sa Vanjom Prodanović, ona napušta Elitu - saopštio je Darko.
Izbačena takmičarka pozdravila se sa cimerima, a zatim se pridružila voditeljki Dušici Jakovljević u studiju. Vanja je otkrila kakva je situacija u Beloj kući pred finale u kom će biti odabranšpobednik devete sezone "Elite".
Foto: Informer.rs
- Negativna je atmosfera, svako je u svom klanu, oseća se napetost i borba - rekla je Vanja Prodanović, koja je u rijalitiju više puta bila intimna sa Filipom Đukićem.
Nakon što je otkrila kakva je atmosfera na imanju u Šimanovcima, pušten je Vanjim profil dok je ona pisala pismo u kom će imenovati ovonedeljnog vođu "Elite 9".
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: