PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
- Hajde još malo. Još deset dana. Hajde da ti ljubim stomak. Lezi - poručio je Luka.
- Boli me k...c. Posle ću da idem kući - odgovorila je Anita.
Foto: PulsOnline.rs
- Kako misliš posle? - upitao ju je Vujović.
- Napraviću haos, pa će da me vode kad budem polomila sve ovde - objasnila mu je Stanojlovićeva.
Foto: PulsOnline.rs
- Znaš da je to i cilj - poručio joj je Luka.
- Boli me k...c šta im je cilj - viknula je Anita.
Foto: PulsOnline.rs
- Nećeš tako. Borićemo se. Ići ću na kapiju da tražim - zaključio je Vujović.
Anita Stanojlović, učesnica rijaliti šou-programa "Elita 9" zatražila je od svoje PR menadžerke da objavi njen medicinski nalaz. Ona to, ipak, nije učinila, nego je zamolila produkciju ovog TV formata da to učini umesto nje.
Foto: PulsOnline.rs
- Nije slagala ništa za ono zbog čega me je pozvala da odem na kliniku i uzmem njene rezultate. Sve što je rekla da joj je rečeno na pregledu je tačno. Sa Anitom i bebom je sve u najboljem redu, ali njeno stanje nije u najboljem redu. Zamoliću produkciju da oni izađu u javnost da izveštajem doktora - poručila je Tamara Radoman.
- U tom izveštaju piše d ima problema sa kičmom, ozbiljnih problema sa anemijom i ozbiljnih problema sa želucem. Uslovi u kojima se nalazi trenutno jednostavno više nisu za nju. Bitno je da spava i da ne bude izložena stresu. Zato zahtevam da u najkraćem roku bude puštena iz rijalitija - dodala je Tamara.
Foto: PulsOnline.rs
- Kako ovaj izveštaj lekara sa preporukom o njenom napuštanju rijalitija ima i produkcija, oni snose odgovornost za bilo kakvu, ne daj Bože, lošu sitaciju. Njoj nije mesto u noćnom programu - zaključila je Radomanova.
Izvor: PulsOnline.rs
Gost
Pre 2 sata
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: