Patetika. Asmin sada najgori..A 3 god nisu primetili da je najgori abio najbolji dok je placao. Los covek los otac ima mali k sve ih je prevario? Ovo kad ljudi citaju njih bude blam od toga sta su procitali.
Koja
Patetika. Asmin sada najgori..A 3 god nisu primetili da je najgori abio najbolji dok je placao. Los covek los otac ima mali k sve ih je prevario? Ovo kad ljudi citaju njih bude blam od toga sta su procitali.
Stanija prva izvredja ljude da bi joj uzvratili tako sebe stavi u fokus kao zrtvu koju svi napadaju a ona fina jadna mirna dete iz rata. I tako u svakom rialitiju koristi rat da ljudima zapusi usta a ona da nastavi da ih vredja i zove majmunima budalama klosarima bednicima socijalnim slucajevima. Boginja ne koristi to sto je otac poginuo u Oluji dok je bila u stomaku. Ni majke se ne seca. Jednom je to rekla za 10 meseci. Ivan isto.Ova to kao papagaj 20 godina. Folirantkinja.
wow
Stanija prva izvredja ljude da bi joj uzvratili tako sebe stavi u fokus kao zrtvu koju svi napadaju a ona fina jadna mirna dete iz rata. I tako u svakom rialitiju koristi rat da ljudima zapusi usta a ona da nastavi da ih vredja i zove majmunima budalama klosarima bednicima socijalnim slucajevima. Boginja ne koristi to sto je otac poginuo u Oluji dok je bila u stomaku. Ni majke se ne seca. Jednom je to rekla za 10 meseci. Ivan isto.Ova to kao papagaj 20 godina. Folirantkinja.
Nerio gubitnik glupander i smrad, dodjes u drugu drzavu na tv da za pare seres po porodici odakle si potekao o ljudima koji su te odgajili poseres majku koja te rodila tetku koja te cuvala, smrad nema postovanja ni prema sebi tako zvalav i jadan, Hanina pudlica.
Uzasan lik
Nerio gubitnik glupander i smrad, dodjes u drugu drzavu na tv da za pare seres po porodici odakle si potekao o ljudima koji su te odgajili poseres majku koja te rodila tetku koja te cuvala, smrad nema postovanja ni prema sebi tako zvalav i jadan, Hanina pudlica.
koliko izginuli u tom ratu nije samo tvoj otac Stanija sad pri kraj iznosite sve jos sta cete vise nrce Stanija da pobedi pobedila je ona kad je usla u Elitu9 da dosta para rekla je 2ve nedelje bice ona osta do kraja 😂
Gost
koliko izginuli u tom ratu nije samo tvoj otac Stanija sad pri kraj iznosite sve jos sta cete vise nrce Stanija da pobedi pobedila je ona kad je usla u Elitu9 da dosta para rekla je 2ve nedelje bice ona osta do kraja 😂
ostavi se Snja toga sa kolikp je bila to je njen zivot svaka mlada devojka ima vise a za Anitu nije nista tacno bas nista ,i da su bili sta vas briga za njihov zivot nisu samo ove dve ima ih dosta 😂
Gost
ostavi se Snja toga sa kolikp je bila to je njen zivot svaka mlada devojka ima vise a za Anitu nije nista tacno bas nista ,i da su bili sta vas briga za njihov zivot nisu samo ove dve ima ih dosta 😂
dista jre vise pisanje o sljalja ko Lune ona tako xaradjuje para ja juybu citali smo vise puta i bazene kako se kupa dete ,v
i za tu.kucu renoviranje ,bise stvarno.preteraste s time ,Luna obavljuje svaku sitnicu aj
Gost
dista jre vise pisanje o sljalja ko Lune ona tako xaradjuje para ja juybu citali smo vise puta i bazene kako se kupa dete ,v
i za tu.kucu renoviranje ,bise stvarno.preteraste s time ,Luna obavljuje svaku sitnicu aj
Pa nije on jedini, nažalost koji je ubijen u ratu.
Ima ljudi iza kojih je ostalo po 4, 5 dece pa se nisu okrenuli golotinji i prodaji svog tela.
Danas žive časno i pošteno na ponos svojih očeva.
Gost
Pa nije on jedini, nažalost koji je ubijen u ratu.
Ima ljudi iza kojih je ostalo po 4, 5 dece pa se nisu okrenuli golotinji i prodaji svog tela.
Danas žive časno i pošteno na ponos svojih očeva.
ubijen bio rat dosta je ubijeno u tom ratu ,nije oba jedina bez ocela ,a sto se tice Asmina on bolivsvoje dete kao vi gospodjo sto grlite Staniju ,i davace joj elimentaciju svakog meseca ,malo tvoja cerka je nnervozna kad svakoga komentarise ,neko xlo u sebe ima,ne valja joj to ako jre dudjeni da uzne prvo mesto izece a ne na ovaj nacin ,moze mali mirnije kulturnije da komentarise Andjelo ili Anita od njih za prvo mesto Aneli 2,3 vasa Stanija 5 i to je dobro
Gost
ubijen bio rat dosta je ubijeno u tom ratu ,nije oba jedina bez ocela ,a sto se tice Asmina on bolivsvoje dete kao vi gospodjo sto grlite Staniju ,i davace joj elimentaciju svakog meseca ,malo tvoja cerka je nnervozna kad svakoga komentarise ,neko xlo u sebe ima,ne valja joj to ako jre dudjeni da uzne prvo mesto izece a ne na ovaj nacin ,moze mali mirnije kulturnije da komentarise Andjelo ili Anita od njih za prvo mesto Aneli 2,3 vasa Stanija 5 i to je dobro
Luka ti je laz za Anitu sad je kraj pisu znaju da cecda zauzme neko mesto od prvih 3 ri pusti te lazi vi se volite i ona tebe nemoj te da nasedate na te bajadere pricice ,sta je bilo pisalo za Sofiju sve netacno i sad za nju ,😂
Gost
Luka ti je laz za Anitu sad je kraj pisu znaju da cecda zauzme neko mesto od prvih 3 ri pusti te lazi vi se volite i ona tebe nemoj te da nasedate na te bajadere pricice ,sta je bilo pisalo za Sofiju sve netacno i sad za nju ,😂
Bas smo sokirani ovom vescu. Godinama smo joj verovali da ona tamo zivi u kucama vilama ima firme holivudska zvezda ima penziju uticajna u americkim krugovima moze sve da nas kupi sve sa gacama kad ono prc. Bas me ovo saznanje potreslo.
au
Bas smo sokirani ovom vescu. Godinama smo joj verovali da ona tamo zivi u kucama vilama ima firme holivudska zvezda ima penziju uticajna u americkim krugovima moze sve da nas kupi sve sa gacama kad ono prc. Bas me ovo saznanje potreslo.
Iskoristila ona njega mesec dana kresa posle gluma za javnost uz placanje mesecno i poklone avio karte itd. A onda udje da pred kamerama drami kako je taj covek unistio izgubila tri godine...Aneli je pita sto si gubila vreme sto ga nisi ostavila kaze hteo da se ubije. Televisa presenta.
televisa presenta
Iskoristila ona njega mesec dana kresa posle gluma za javnost uz placanje mesecno i poklone avio karte itd. A onda udje da pred kamerama drami kako je taj covek unistio izgubila tri godine...Aneli je pita sto si gubila vreme sto ga nisi ostavila kaze hteo da se ubije. Televisa presenta.
Sram ga bilo. Ja bi mu iz inata vratio sve pare. Od takvog ni dva dinara ne bi uzeo a ne cetri hiljade ili ne daj boze dva miliona. Uzasan covek stvarno.
Gledalac
Sram ga bilo. Ja bi mu iz inata vratio sve pare. Od takvog ni dva dinara ne bi uzeo a ne cetri hiljade ili ne daj boze dva miliona. Uzasan covek stvarno.
Zato je takva sto ima podrsku. Bas pohvalno. Ima 41 god sinoc celu noc prica o kurcevima i jebanju bas tim izrazima. Tri meseca zena od 41 na nac.tv prica o svojoj slatkoj maloj rupici ribici breskvici. Hello? Za ovo ima podrsku? Ok. Sve nam je jasno. Asmin vam tri god nije bio los nije vam smetalo sto ne voli svoje dete a kada vam je zavrnuo slavinu izginuste od brige sto on ne voli njegovo dete? Kako vam to ne zasmeta dok je bio galantan prema vama, ne setiste se tog deteta. Koji slageri, dno.
Mirkov
Zato je takva sto ima podrsku. Bas pohvalno. Ima 41 god sinoc celu noc prica o kurcevima i jebanju bas tim izrazima. Tri meseca zena od 41 na nac.tv prica o svojoj slatkoj maloj rupici ribici breskvici. Hello? Za ovo ima podrsku? Ok. Sve nam je jasno. Asmin vam tri god nije bio los nije vam smetalo sto ne voli svoje dete a kada vam je zavrnuo slavinu izginuste od brige sto on ne voli njegovo dete? Kako vam to ne zasmeta dok je bio galantan prema vama, ne setiste se tog deteta. Koji slageri, dno.
Tragediju ljudi ne koriste u bas svakom rialitiju. Ako je vaspitana da ne mrzi nikoga sto je krila da je Asmin musliman sama je to rekla Sto vredja Maju da je ciganka i Taki Rom? Ako ona prva A UVEK ONA PRVA vredja ljude da su majmuni budale bednici iz supa socijalni slucajevi kako onda gospodja majka ocekuje da joj ljudi ne izvrate na uvrede? Ako kaze da je Taki Rom i pedofil koji je odgajio kurvicu koju svi jebu i koju on podvodi njenim bivsim momcima nemojte se cuditi kad se udari i po vama.
TrLa baba Lan
Tragediju ljudi ne koriste u bas svakom rialitiju. Ako je vaspitana da ne mrzi nikoga sto je krila da je Asmin musliman sama je to rekla Sto vredja Maju da je ciganka i Taki Rom? Ako ona prva A UVEK ONA PRVA vredja ljude da su majmuni budale bednici iz supa socijalni slucajevi kako onda gospodja majka ocekuje da joj ljudi ne izvrate na uvrede? Ako kaze da je Taki Rom i pedofil koji je odgajio kurvicu koju svi jebu i koju on podvodi njenim bivsim momcima nemojte se cuditi kad se udari i po vama.