Informer.rs
Foto: Informer.rs
Pevačica Zorica Marković osvrnula se na učešće starlete Stanije Dobrojević u rijalitiju "Elita", podsećajući da je upravo zbog nje svojevremeno bila diskvalifikovana na "Farmi".
Zorica je govorila o aktuelnim dešavanjima u rijalitiju, ali i o favoritima za pobedu. Pevačica ističe da u ovoj sezoni vidi više potencijalnih pobednika.
Foto: Informer.rs
- Ima ih troje, četvoro, sudeći po društvenim mrežama i komentarima - rekla je ona, a na pitanje da li bi joj smetalo da Stanija odnese pobedu, odgovorila je bez zadrške:
- Zašto da ne? Bila sam zbog nje diskvalifikovana, pa šta?! To je prošlo. Devojka se bori, došla je da kaže svoje. Ima pravo na to. Može lako da se desi da pobedi, kao i Aneli, Anđelo...
Foto: Informer.rs
Uporedila je Staniju i Aneli Ahmić, naglašavajući da je Aneli tokom rijalitija prošla kroz znatno teže situacije.
- Svejedno mi je, iskreno. Ipak, Aneli je prošla više muke, pravu torturu. Imala je teži put od Stanije, dok Stanija sve to nosi nekako lakše, a ima i više iskustva.
Foto: Informer.rs
Zorica smatra i da Stanija nema razloga za brigu kada je ljubav u pitanju.
- Ko ne bi poželeo takvu lepu devojku? Naći će ona ljubav, ne brinem ja za Staniju.
Foto: Informer.rs
Osim njih, pevačica je pohvalila i Anđela Rankovića, uprkos brojnim sukobima koje su imali tokom sezone.
- Anđelo mi je okej, bez obzira na sve svađe. Deluje mi stabilno, možda čak i najbolje ove sezone, iako smo imali nenormalno mnogo konflikata. Tu je i Ivan Marinković, ali bio bi red da jednom i Lepi Mića pobedi. Da moj "štakor" uzme nagradu i konačno se mane rijalitija. Na kraju, narod odlučuje - kome publika da glas, ja ću mu čestitati - rekla je Zorica u emisiji "Premijera - Vikend Specijal".
Izvor: Informer.rs
Gost
Pre 1 sat
dezinfo
Pre 2 sata
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: