Blic.rs Blic.rs

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

Istakla je da nikada nije razmišljala o povlačenju iz karijere, uprkos brojnim izazovima.

Govoreći o estradi, osvrnula se na problem bakšiša i istakla da muzička karijera zahteva velika ulaganja.

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

Pevačica i bivša rijaliti učesnica Zorica Marković uskoro se seli. Ona je rešila da novo životno poglavlje započne u Aranđelovcu, o čemu je sada govorila.

- U Aranđelovcu imam prijatelje. Otišla sam u goste i ostadoh - uzeh neki hektar zemlje, uzeh neku kuću kod izvora, mnogo lepu, preko puta mi je izvor mineralne vode Knjaz. Taj grad će biti najlepši u Srbiji - rekla je ona, pa nastavila:

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

- Da, selim se. Mislim negde do jeseni... Sa tih hektar zemlje ne znam šta ću, razmisliću. Neke životinjice ili modularne kuće... Da mi je neko pričao ne bih verovala. Videću sa sinovima, mislim da ćemo raditi modularne kuće. On to sa svojim kolegama iz Norveške radi, prelepe su, mislim da ćemo najpre to. Možda i kupim jedno sto ovaca, gde ćeš lepše.

Ponovo zaljubljena

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

Pevačica je progovorila i o ljubavi.

- Počeli su opet neki leptirići da me rade. Dopada mi se jedan gospodin, baš, baš gospodin, nije za javnost. Pozdravljam ga ovim putem, puno ga ljubim, posle emisije ćemo se videti da se ispričamo. Mislim da je ovo sad baš prava stvar - rekla je ona i progovorila o godinama:

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

- Što je kasno? Godine su samo broj, nas dvoje se osećamo kao da nam je tridesetak. Hoću da upijam život, da živim život, da radim, da se borim i da volim.

Govoreći o brojnim izazovima kroz koje je prolazila tokom karijere, Zorica je istakla da nikada nije razmišljala o povlačenju.

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

- Umor, poslovi... Sve što sam u životu radila tolike godine... Nikada nisam pomislila da odustanem, jer znam da bi mnogi jedva čekali da me nema, da nestanem - da li sa scene, da li kafane, nešto drugo, pa čak i rijaliti. Predati se nikad neću, a malo mi se stvori i inat. Sto puta su me sahranjivali do sada.

Osvrnula se i na zdravstveno stanje, poručivši da se odlično oseća.

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

O estradi i bakšišu

Zorica smatra da ozbiljna muzička karijera zahteva velika ulaganja.

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

- Jeste skupo kada neko hoće da plaća, kada ne snima kavere, pa da zarađuje na našim pesmama. Ne smeta, ali ako neko hoće pravu karijeru kao Prijovićka, Sloba, uložiš pare, snimiš dobar album i voziš, a ovi sad se snalaze. Nemam ništa protiv, ožive pesmu, nebitno. Svaki dan nešto vidim... To je lepo, neka, možda nemaju novca, lakše im je to. Ne zameram.

Na kraju je bez dlake na jeziku govorila o bakšišu na estradi.

Pevačica napušta Beograd: "Uzela sam kuću kod izvora, imaću 100 ovaca"

Foto: Blic.rs

- Ne vole da dele bakšiš. To ti je sistem klanova orkestara, zato ja odem solo, dva-tri sata, upravo iz tih razloga. Svi su postali sitničari, malo im je... Ako negde ima para, ima na tim veseljima. Ne uzmem ni ono što mi pripada, okrenem se i odem, precrtam za sva vremena. Ne mogu da verujem da takve stvari postoje, ali njihova stvar. Kada neko muva sa bakšišom, stvarno odvratno - rekla je pevačica za emisiju "Premijera, vikend specijal".

Izvor: Blic.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE