Pink.rs Pink.rs

Anđela Đuričić otišla kod Cara u Crikvenicu! Isplivao snimak, pogledajte kako uživaju zajedno (VIDEO)

Anđela Đuričić otišla kod Cara u Crikvenicu! Isplivao snimak, pogledajte kako uživaju zajedno (VIDEO)

Foto: Pink.rs

Bivši učesnici rijalitija Anđela Đuričić i Filip Car ponovo su zajedno, ali ovog puta daleko od rijaliti kamera.

Naime, Anđela je tokom boravka u Hrvatskoj svratila do Careve rodne Crikvenice, gde su zajedno ručali, a njihov susret odmah je završio na društvenim mrežama. Filip je na svom Instagram storiju snimio Anđelu za stolom, uz kratak opis:

Anđela Đuričić otišla kod Cara u Crikvenicu! Isplivao snimak, pogledajte kako uživaju zajedno (VIDEO)

Foto: Pink.rs

- Drugarica došla nakon sto godina - napisao je Car.

Njihovo viđenje odmah je izazvalo brojne reakcije fanova, budući da Anđela i Filip godinama neguju prijateljski odnos još od zajedničkog učešća u petoj sezoni "Zadruge". Iako su tokom godina povremeno kružile priče da među njima postoji nešto više od prijateljstva, njih dvoje nikada nisu potvrdili takve spekulacije, već su isticali da ih veže iskreno drugarstvo i međusobno poštovanje.

Anđela Đuričić otišla kod Cara u Crikvenicu! Isplivao snimak, pogledajte kako uživaju zajedno (VIDEO)

Foto: Pink.rs

Zanimljivo je da se ovaj susret dogodio u trenutku kada se Anđela ponovo našla u centru pažnje zbog odnosa sa Nenadom Marinkovićem Gastozom. Nakon završetka "Elite" pojavile su se brojne priče o njihovoj vezi, a poslednjih dana dodatnu buru izazvala je činjenica da se više ne prate na društvenim mrežama. Sve je podgrejala i Anđelina misteriozna objava na Instagramu, za koju su mnogi pomislili da je upućena upravo Gastozu, ali je ona ubrzo demantovala takve navode.

S druge strane, Filip Car poslednjih meseci uglavnom boravi u Hrvatskoj, gde je posvećen privatnom životu i ćerki, a na društvenim mrežama povremeno pokazuje kako provodi vreme sa prijateljima.

Anđela Đuričić otišla kod Cara u Crikvenicu! Isplivao snimak, pogledajte kako uživaju zajedno (VIDEO)

Foto: Pink.rs

Njegova objava sa Anđelom pokazala je da je njihovo prijateljstvo opstalo uprkos godinama i brojnim rijaliti turbulencijama, a fanovi su odmah počeli da komentarišu da ih je lepo ponovo videti zajedno, makar u prijateljskom izdanju.

Izvor: Pink.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE