Republika.rs
Slađa Poršelina bljuje vatru!
Foto: Republika.rs
Rođendan Maje Marinković u rijalitiju "Elita 9" izazvao je veliku pažnju javnosti, ali i brojne komentare na društvenim mrežama. Starleta je slavila u Šimanovcima uz trubače, posluženje i svog dečka Asmina Durdžića, međutim mnogi gledaoci smatraju da proslava nije ispunila očekivanja koja je sama Maja mesecima najavljivala.
Povodom cele situacije za naš portal oglasila se bivša rijaliti-učesnica Slađa Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, koja nije štedela bivšu drugaricu i žestoko je komentarisala njenu proslavu.
Foto: Republika.rs
- O mojoj rođendanskoj proslavi se i dalje priča, ja uvek imam prelep i predobar rođendan, i realno prebogat. Što se tiče Maje kanalizacije, moram da kažem da se mnogo očekivalo od nje, mislim Maje kanalizacije čizme, kako ju je prozvao njen dečko Asmin, kako je rekao, da joj je ribica široka kao čizma, tako da, ja njemu verujem, a što se tiče rođendana kog ona najavljuje od septembra kako uđe u "Elitu", jako je bio nebitan, svi ljudi koji su došli na rođendan su fejk i lažnjak, očekivala sam budući da priča da je njena žurka najjača, izgledao je, malo više, ajde tako da kažem, svadba pod šatorom - rekla je Slađa, pa nastavila istim tonom:
- Nije bio luksuzan, očekivala sam više od samoprozvane zvezde rijalitija, bedan pokušaj Stanije Dobrojević. Ona se iznervirala što joj je rođendan bio u Dubiozi, a ne u kući. Ona je planirala da joj bude rođendan kao Stanijina slava u kući, ona sa onim velikim kezom, hoće da sakrije bes. Ona je devojka koja zna da je opala, da je propala u narodu, nikad neće biti Stanija, ona je samo njen pokušaj, već se iznervirala što njen rođendan nije bio nakinđuren, i što nije toliko poklona stiglo - rekla je ona, pa nastavila:
Foto: Republika.rs
- Žao mi je Takija što nije ovo pretvorio u ono što je ona zamislila. Ona mu je svaki dan govorila kako treba da izgleda rođendan, kakva da bude proslava, a zapravo je proslava devojke koja kao da je prvi put tu. Ovo ona neće preživeti, i sada će da vodi polemiku. Stanija je shvatila, kao najveća zvezda, da čim je taj rođendan bio u Dubiozi, da Maja zapravo nije zvezda, već da treba da ide u penziju. To je moj komentar na njen rođendan koji je jadan, bedan i ne privlači nimalo pažnje.
Slađa Poršelina osvrnula se i na navodne fanove Maje Marinković, kao i na čestitke koje su stigle tokom proslave.
Foto: Republika.rs
- A njene čestitke? Ja znam da Taki napiše 50 čestitki, i potpiše se kao njen fan, a zapravo Maja Marinković nikada nije imala fanove, ja sam se s njom družila! To je isto fejk! Naje*ao je sad kad izađe ona, on ne sme da pisne od nje, jer joj nije napravio gala proslavu o kojoj je ona maštala i sanjala - završila je ona!
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: