Republika.rs
Rat se nastavlja!
Foto: Republika.rs
Nakon što je Sandra Rešić iznela optužbe na račun Mine Kostić, tvrdeći da je pevačica pre osam godina na jednom nastupu navodno pokrala kolege i uzela 500 evra od radnih pevača, Mina se oglasila i dala svoj odgovor na ove navode.
Ja tu koleginicu ni ne poznajem! Iz poštovanja prema njenom ocu, neću reći ništa što bi možda trebalo, a ja sam sa njenim pokojnim ocem u istom rangu. Ne sa njom. Bavim se svojom veridbom i lepim temama. Ne izjavama svojih koleginica - poručila je Kostićeva za Kurir.
Foto: Republika.rs
Dok se estradna scena još uvek ne smiruje nakon emotivnog trenutka u emisiji "Amidži šou", kada je Mane Ćuruvija Kasper zaprosio Minu Kostić pred milionskim auditorijumom, ovaj događaj zasenile su iznenadne i ozbiljne optužbe koje je iznela pevačica Sandra Rešić.
Sandra se vratila u period kada je radila kao radna pevačica za honorar od 5.000 dinara, navodeći da je Mina tada bila angažovana kao specijalni gost.
Foto: Republika.rs
- Imala sam prilike da gostujem sa njom pre nekoliko dana u "Premijeri" i upoznala sam joj gospodina iz Alibunara, ne znam šta bih komentarisala na tu temu, a i nisam ljubitelj Mine Kostić - započela je Rešićeva, a potom iznela ozbiljne optužbe:
- Kad sam bila radna pevačica, ukrala mi je pare i bakšiš. Pet glava. Bakšiš je strpala sa miksete. To nam je značilo sve, kad nam neko da bakšiš sto evra, mi presrećni, imaćemo da odnesemo kući za burek i jogurt. Ona je strpala pet glava i pobegla.
Foto: Republika.rs
Prema Sandrinim rečima, Mina je te večeri nastupala svega 15 do 20 minuta, nakon čega je, kako tvrdi, uzela novac i otišla.
- Strpala je tu ljubičastu i otišla. Nisam krenula za njom, ali su moje kolege išle da je jure, traže. To se posle proširilo i na druge radne pevače - objasnila je Sandra Rešić.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: