Blic.rs
Foto: Blic.rs
Asmin Durdžić izrazio je svoje mišljenje o drugima, navodeći njihove negativne osobine.
Tokom igre istine, Janjuš je pokrenuo direktna pitanja izazivajući različite odgovore.
Foto: Blic.rs
Takmičari "Elite" danas biraju najpokvareniju osobu u rijalitiju, a Asmin Durdžić dobio je reč. Vrlo brzo se umešala njegova bivša partnerka Aneli Ahmić, pa je nastao haos.
- Prva osoba je Dušica čije sam pravo lice pokazao. Druga osoba je Hana koja je ušla kao žrtva, a postala rijaliti igrač. Navlači Neria na sukobe s ljudima s kojima ne može da izađe na kraj. Treća osoba je Filip Đukić koji je otišao u wc da k**a kad sam dobio reč - rekao je Asmin u "Eliti".
Foto: Blic.rs
- Neću navoditi nebitne jer im neću davati na značaju. Kvaran je gospodin Durdžić koji mene gazi namerno. Najkvarnije je što jedan dan tražiš DNK, sve što radiš to je kvarno i prljavo. Druga osoba je Mina Vrbaški koja je najkvarnija ovde osoba i zabranila je Viktoru da priča sa mnom. Navešću Luku jer radi mnogo kvarne stvari ovde, ali kada me nazivao k**vom zajedno sa svojom partnerkom to je to - rekla je Aneli.
Asmin priznao da bi pre izbacio Maju iz rijalitija nego Aneli
Foto: Blic.rs
U rijalitiju "Elita 9" se nedavno igrala "Igra istine", a zbog komentara Marka Janjuševića Janjuša i Asmina Durdžića odmah je nastala pometnja. Dobili su pitanje koga bi izbacili iz "Elite", pa su iskreno odgovarali pred svima.
- Da li bi iz Elite izbacila Anđela ili Ivana da moraš ti da odlučiš? - pitao je Janjuš prvo Aneli Ahmić.
Foto: Blic.rs
- Ivan mi je prijatelj ili bio prijatelj, ali pošto vidim kako me se lako odrekao možda i nije. Ja ne bih izbacila ni jednog, ni drugog. Ja imam odgovor, ali ne moram nikoga da izbacim jer ja nisam gledalac da moram da izbacujem. Ti da si me pitao za koga sam više vezana jasan odgovor bi dobio. Asmine, igraš li Ili-ili? Ako treba da izbaciš Maju ili mene koga bi izbacio? - govorila je Aneli u "Eliti 9".
- Maju, jer ti sa mnom imaš dete i treba da doneseš pare - odgovorio je Asmin.
Foto: Blic.rs
Aneli Ahmić pitala je onda Marka Janjuševića Janjuša da li bi iz "Elite" pre izbacio nju i Maju Marinković ili Milenu Kačavendu.
- Tebe i Maju - rekao je Janjuš.
Foto: Blic.rs
- Mene i Maju koje smo nosile tvoje dete? - pitala je Aneli.
- Ja sve odgovoram iskreno - rekao je Janjuš.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: