Republika.rs
Foto: Republika.rs
Aneli Ahmić više nije mogla da izdrži!
Prošle noći u rijalitiju "Elita 9" u emisiji "Pitanja novinara" Aneli Ahmić nije mogla više da sluša bivšeg verenika Luku Vujovića, te joj je u jednom trenutku pozlilo i uhvatila se za glavu.
Foto: Republika.rs
Vrisak Anelin se prolomio Belom kućom.
ANELI AHMIĆ SVA U MODRICAMA I PODLIVIMA! Isplivao jeziv snimak - TVRDI DA JOJ JE POVREDE NANEO LUKA!
Foto: Republika.rs
- Hteo bih da kažem da stojim iza svega što sam rekao danas za nju zato što se više ne osećam kao muškarac i izgubio sam kredibilitet. Toliko mi je nervozna i nabrijana, ima samo par momenata kada je ona srećna i to je to. Mi smo trebali da budemo zajedno i da budemo međusobni heroji, onda ne bi moglo iz takta da nas izbaci bilo šta - rekao je Luka.
- Malopre si pomenuo da bi voleo da ti dođe Bajo. Kako komentarišeš to što te Aneli optužila da si patetičar? - upitao je Darko.
Foto: Republika.rs
- Ma neka misli šta želi, a ja neke stvari nosim sa sobom i držim ih u duši. Otkad smo ušli ovde, ona mene nije pitala: "Kako si?", imam već dvadeset dana grip i ona me nije pitala: "Kako se osećaš?", jednostavno nema tu potrebu - rekao je Luka.
- Zbog čega te optužuje da flertuješ s Anitom? - upitao je Darko.
- Ona ne zna kako će dalje biti njeno učešće, ušla je s ciljem da mene gazi i to je jedino što je brine, a ne Maja i Anita. Za mene je katastrofa da iznosi neke stvari iz spoljnog sveta, nastavio sam dalje jer imam iskrene emocije. Napolju mi je rekla: 'U pravu si", ona se samo vodi pitanjima gledalaca i to je problem - rekao je Luka.
- Ona drži zapušene uši dok ti pričaš - rekao je Darko.
- Ja ne znam, ona meni ni glas više ne može da čuje. Od dana otkad je ušla, ona je išla na to da ja ostavim nju - rekao je Luka.
- Onda sam baš ušla s namerom da mi se vrati. On sad napušava i Asmina i sve, ima svoje planove i ciljeve i pokazuje pravo lice - rekla je Aneli.
- Ona obrće loptu, ona je htela da ide s Asminom u Linc što znači da je htela meni iza leđa to da uradi - rekao je Luka.
- Kako komentarišeš to što te je optužila da se družiš i da si dobar sa svim njenim neprijateljima? - upitao je Darko.
- To nije istina apsolutno. Ja nisam bio dobar s njenim neprijateljima kao što nisam ni pričao sa Anđelom, a ona i on pričaju već dve nedelje. Mislim da ona sa mnom pravi lažne svađe i frke, naravno da će onda ispasti da sam ja kriv - rekao je Luka.
- Prebacuje priče kako mu odgovara u momentu, on je folirant - rekla je Aneli.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: