Republika.rs
31.07.2025 u 12:52h • Komentari (1)
Najavljen neviđeni šou!
Foto: Republika.rs
U poslednje vreme, pažnja javnosti usmerena je na Maju Marinković i njenog bivšeg partnera Marka Janjuševića, poznatijeg kao Janjuša. Maja je već potpisala ugovor za novu sezonu popularnog rijalitija "Elita 9", što budi interesovanje za to kako će se njen ulazak u novu sezonu odraziti na odnose unutar rijalitija. Njihova interakcija na društvenoj mreži TikTok dodatno je podstakla spekulacije o mogućem ulasku Janjuša u rijaliti od septembra. Maja i Janjuš su obavili zanimljiv razgovor putem TikToka, a Janjuš je iskoristio tu priliku da poruči svima da je spreman da napravi haos u novoj sezoni rijalitija.
- Ništa ti nisam uradio da bi ti mene odjavljivala sa "Ćao, Ćao" - rekao je Marko.
- Jaško je još uvek pod traumama - našalila se Maja, pa dodala:
- Nisam mislila ništa loše, pozdravila sam te, pa kažem "ćao" jer si nam se priključio - govorila je rijaliti učesnica kroz smeh.
Nakon što su se svi nasmejali Markovom ispadu, Janjuš je odlučio da unese malo drame u razgovor tražeći da zajedno smišljaju taktiku za nadolazeću sezonu.
Kako je poznato da je Maja već potpisala ugovor za Elitu 9, postavlja se pitanje da li je i Janjuš u pregovorima za ulazak u rijaliti od septembra.
- Čudo ćemo napraviti ove sezone, zapalićemo Balkan - nastavio je Janjušević.
Sa Majinim potpisom za "Elitu 9" i mogućim Janjuševim ulaskom u rijaliti, gledaoci imaju mnogo razloga da prate njihove sledeće korake.
Izvor: Republika.rs
Ranko
31.07.2025 u 22:02h
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: