Alo.rs
24.07.2025 u 22:37h • Komentari (0)
Evo zašto odlazi za Ameriku...
Foto: Alo.rs
Jelena Ilić, bivša učesnica rijalitija "Elita", ostala je upamćena kao jedna od najkontroverznijih, ali i najautentičnijih takmičarki poslednje sezone.
Iako je bila poznata javnosti još pre ulaska u rijaliti zbog turbulentne veze sa Ivanom Marinkovićem, upravo u "Eliti" je dobila priliku da samostalno ispriča svoju priču.
Foto: Alo.rs
Njeno učešće bilo je obeleženo odnosom sa Urošem Rajačićem, ali i pokušajima da se izbori za sopstveni identitet van senke bivšeg supruga i rijaliti veterana.
Sada je progovorila o svojoj sestri, kao i želi da je poseti u Americi.
Foto: Alo.rs
- Posle finala sam takođe bila kod svojih, naodmarala sam se i mnogo mi je bilo lepo. Ne znam što ljude nervira što neko ima dobar odnos sa porodicom. Uvek se trudim da odvojim vreme i da odem do mojih, porodica mi je najbitnija, ali obaveze su u Beogradu, tako da sam za sada tu.
- Što se tiče moje sestre koja je u Americi, ona tamo radi i živi i super joj je. Nikada nisam dobila vizu, pogotovo jer sam ja učesnik rijalitija. Često rijaliti likovi loše prolaze kada je apliciranje za vizu u pitanju. Čula sam da je tako, a predajem ponovo i ako Bog da dobiću je. Moja sestra ima sina koji je star šest meseci, a ja ga još nisam videla. Oni svakako treba uskoro da dođu u Srbiju, pa bi trebalo Bože zdravlja da vidim dete. Sestra dolazi bar dva puta godišnje, ali nije deo javnog sveta, radi tamo već 15 godina. Molila me je i da je ne pominjem u rijalitiju, čak se ni roditelji nisu oglašavali kad sam ja u pitanju - rekla je Jelena za Blic.
Izvor: Alo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: