Pink.rs
11.07.2025 u 00:29h • Komentari (0)
Totali slom!
Foto: Pink.rs
Takmičari večeras u "Eliti" gledaju svoje uspomene. Voditeljka Ivana Šopić najavila je prvi snimak, a pušteni su momenti iz života. Na samom početku pušteni su detalji njene ljubavne veze sa Matejom Matijevićem.
Nakon toga emitovani su i njeni trenuci sa Filipom Carem, Mensurom Ajdarpašićem.
Foto: Pink.rs
Nakon toga usledila je i njena veza sa Zvezdanom Slavnićem, kao i haos kojije usledio kad je ušla Ana Ćurčić.
- Sve najgore stvari, ništa lepo videla nisam. Imam lep život, sve svađe i rasprave - jecala je Anđela.
Foto: Pink.rs
Posle toga krenuli su i emotivni momenti sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, ali je ona i dalje plakala zbog svega što je gledala sa Zvezdanom i vikala, tako da ljudi ni ne čuju snimak koji je pušten.
Nakon lepih trenutakausledio je haos koji se desio zbog Pavla Jovanovića, ali i dokazi da je određene situacije slagala.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: