Blic.rs Blic.rs

Aleksandar Požgaj prijavio ženu za nasilje: "Pretila je da će udariti glavom o šank"

Aleksandar Požgaj prijavio ženu za nasilje: "Pretila je da će udariti glavom o šank"

Foto: Blic.rs

Aleksandar Požgaj, nekadašnji političar i bivši rijaliti učesnik, prijavio je nedavno suprugu Ivanu za porodično nasilje, a sada je javno govorio o detaljima.

- Ja sam bio miran i kad je došla policija, nju su smirivali. Ja sam morao da je prijavim za porodično nasilje zarad opštog dobra. To kroz šta sam ja prošao nisam video ni u filmovima. U tom trenutku mi nije bilo smešno, uvek sam smiren. Za njeno dobro sam gledao da se ne povredi, da ne povredi mene. Ivana je pretila da će namerno udariti glavom o šank.

- Izašao sam na terasu, ona me je zatvorila tamo.Onda je posle pet minuta otvorila vrata i krenula da vrišti, sva sreća sve sam snimio. Htela je da čuju komšije. Pucala mi je pravo u srce! Rekla je da ima dečka, a dala mi ključ od stana. Posle me je pitala da li hoću da je gledam dok se ona j**e sa njim! Stavila je ključ u gaće i tako je krenuo haos. Video sam i neku mušku majicu na krevetu! - objašnjava Požgaj.

- Najviše me je povredilo što sam joj ostavio i stan i sve, samo da se sporazumno razvedemo i ona je pristala, a onda me posle ucenjivala i tražila novac!

Diskvalfikovan iz "Elite"

Podsetimo, krajem novembra prošle godine, Aleksandar Požgaj je samoinicijativno napustio rijaliti "Elita", i time zaradio diskvalifikaciju i teret od 50.000 evra.Požgaj se nije naročito uspešno snašao u Pinkovom rijalitiju iako je bio jedan od najomiljenijih takmičara nekadašnjeg rijalitija "Parovi". Gledaoci koji redovno prate Elitu videli su da je bivši političar nekoliko puta javno poželeo da izađe i napusti boravak u Šimanovcima.

Prilikom gostovanja u jednoj emisiji , Aleksandar je otkrio tužne vesti, a to je da vodi bitku sa opakom bolešću.

- Doktor je primetio promene na debelom crevu. Budući da sam pobedio kancer, lekar mi je rekao da je savet da izađem - priznao je Požgaj.

Izvor: Blic.rs

VAŠI KOMENTARI:

Mirka

Pre 2 sata

UUUUUU ,BRE BLIC ,ZAR JE TO ZA VAS I DALJE VEST ????? PA NI SAMI POZGAJEVI SE VISE I NE SECAJU?????? AAAAUUUUUU

NE PROPUSTITE