Republika.rs
Svi pričaju o ovome!
Foto: Republika.rs
U okviru rijalitija "Elita", došlo je do vanrednih nominacija, a situacija je postala napeta.
Naime, Odabrani ukućani su dobili pismo od Velikog šefa koje im je dalo zadatak da nominuju one koji, po njihovom mišljenju, ne zaslužuju da ostanu u takmičenju. Očekivano, ovakvi trenuci donose dramatične trenutke i tenzije među učesnicima, ali su ovoga puta stvari otišle još dalje. Umesto da jedan takmičar bude nominovan, troje ukućana je zabeležilo isti broj glasova, što dodatno pojačava uzbuđenje pred sam kraj takmičenja.
Foto: Republika.rs
- Odabrani, kao što znate, petkom je na vama važan zadatak. Odabrani ne mogu nominovati istu osobu dva puta zaredom. Treba da nominujete onoga ko po vama treba da napusti "Elitu", kao i onog kom biste voleli da vidite leđa. Neophodno je da obrazložite svoju nominaciju. Počnite odmah - glasilo je pismo.
- Nominujem Milenu Kačavendu, iliti Milenka Ku*čavendu. Ima jezik kao krava, odvratna je - kazala je Sanja.
Foto: Republika.rs
- Takođe Milenu nomujem. Ona je obična bezobrazna starica, suvišno je pričati išta o takvoj osobi - kazao je Marko Stefanović.
- Nominujem Karića. On je jedan beskičmenjak. Običan smrad i ke*ator. Jasno je kakava je to osoba. On se nikada neće oprati od svojih postupaka. Pričao sam o njemu, tek ću pričati. Jedva čekam da ga raskrinkam s argumentima i dokazima. Njegov otac je takođe mangup na baterije - kazao je Stanić.
Foto: Republika.rs
Tokom nominacija, Luka Vujović je pokušao da se predstavi kao šmeker, ali je naišao na oštre komentare od strane Sofije, koja ga je podsetila na njegovo ponašanje.
- Prekini i reci koga nominuješ. Znamo da si navikao na to da si zatvoren, ali mi nismo - dodala je Sofija.
Foto: Republika.rs
- Mislim da ovo nema veze sa nominacijom više - kazao je Ivan.
- Luka, ti sad govoriš kao da je Đedović glavni krivac jer se vi svađali. Ne možeš da razgraničiš da je on drug, a ti momak - kazala je Sanja.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: