Blic.rs
Foto: Blic.rs
Obe su dokumentovale svoje putovanje, fotografišući se i nakon ulaska u avion.
Anđelo je komentarisao svoj odnos sa Milenom, tvrdeći da ga njeni postupci i reči više ne dotiču.
Foto: Blic.rs
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda pokazala je na društvenim mrežama da putuje sa drugaricom Žanom Omnijom. One su imale usklađene, bele stajlinge, a nisu se libile da zaintrigiraju odevnim kombinacijama.
Velike naočare za sunce, dubok dekolte i tračice na grudima, sve to smo mogli da vidimo na Mileni, dok se i Žana snimala u svom posebnom izdanju za putovanje.
Foto: Blic.rs
Pokazale su posle da su se ukrcale na avion, te su fotkale dokumenta.
Anđelo o odnosu sa Milenom: "Pokušava da me omalovaži"
Foto: Blic.rs
Anđelo se, inače, nedavno posebno osvrnuo na ponašanje Milene Kačavende, navodeći da ga njeni postupci i reči više ne dotiču, te da nastoji da izbegne skandale i rasprave, uprkos njenim pokušajima omalovažavanja.
"Nisam preuzeo njen poklon, to je deo njene provokacije koja me nije dotakla kao ni stvari koje je pričala. Ona je pričala da me je nameštala i da je imala loše mišljenje, a sad je rekla da je imala lepo mišljenje o meni. Živim svoj život, trudim se da se posvetim sebi, nisam neko ko voli skandale, ne volim da se svađam i oglašavam. To što me oslovljava u ženskom rodu, to me ne dotiče. Nekad sam ulazio u rasprave, može da priča šta hoće. Pokušava da me omalovaži, pogotovo sad kad smo napolju", rekao je on tad.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: