Pink.rs
Foto: Pink.rs
Jovana Cvijanović je pre nekoliko dana započela sa raskrinkavanjem Filipa Đukića, te je tako danas na svom instagram profilu objavila nove prepiske koje su šokirale domaću javnost!
Kako se vidi na prepiskama koje je Jovana Cvijanović objavila na svom profilu na instagramu, ona se sa Filipom videla to veče, a kako se čuje u glasovnim porukama, koje možete poslušati na kraju ove vesti, ona je zahtevala od njega da Sandra Todić ne bude tu kada ona bude došla, što je on na kraju i ispunio, priznavši da je Todićka otišla kući.
Foto: Pink.rs
Takođe, u jednom momentu, Filip se njoj požalio na to što se priča da je nešto imao sa Sandrom, ali i Sarom Raičević što, kako je napisao, nije istina, pa je tako zamolio Jovanu da ne govori o onome što se desilo između njih, na šta je ona, kako vidimo, potvrdno odgovorila.
"Neradnik od 40 godina, živi u iznajmljenom stanu"
Foto: Pink.rs
Podsetimo, ona se pre nekoliko dana oglasila za naš portal, te je tako nikad žešće udarila po Đukiću.
- E, pa što se tiče Filipa, on je već raskrinkan, večeras možemo samo da nastavimo. Ja mrzim folirante i ovo nema veze sa Aneli, ovo je isključivo moj odnos sa Filipom koji se dogodio van rijalitija. Ovo nisam uradila da bih napakostila Aneli, moj i njen sukob je završen onog momenta kada se rijaliti završio, tako da je ovo isključivo moj i Filipov odnos...Najviše mrzim folirante i lažove, ja ne gazim nikoga, pričam samo što je istina, a demantujem ono što je laž. Ja generalno mrzim bilo koga ko se zarad neke podrške ili bilo čega, ograđuje od bilo koga, to je bilo u slučaju sa njim - rejka je ona, te je otkrila zbog čega ga je, kako on kaže, zvala preko 15 puta:
Foto: Pink.rs
- Tako da se ne čudi što sam nešto izbacila, on je izbacio kasnije da sam ga zvala. Jesam, ništa sporno, isključivo iz razloga jer smo se pre toga dogovorili da se vidimo. Telefon mi je bio na jedan odsto i naravno da sam ga zvala 15 ili 20 puta, koliko je već rekao, da bih ga dobila, jer mi je telefon upravo bio na gašenju - istakla je Jovana, te je dodala:
- Znaš kako, na se*s?! Sigurno me je zvao onako da prespavam, pošto ja inače nemam svoj stan i nemam gde da spavam. Bio je dobronameran, njegov stan je očigledno crveni krst, pa je hteo da mi učini...Mislim, stvarno.
Foto: Pink.rs
Ona je, takođe, otkrila i šta joj se kod njega dopalo.
- On jeste harizmatičan, jeste autentičan, to sam uvek govorila. Bila sam dobra sa njim, počeli smo da se muvamo, počeo je da mi privlači pažnju, ali kada sam videla da je sledećeg utorka nastavio s drugom devojkom, ja sam tu prekinula taj odnos - priznala je Cvijanovićeva i dodala:
Foto: Pink.rs
- Što se mene tiče, bolje pitanje je da li sam ja njega izabrala ili ne, ja njega za vezu nikada ne bi izabrala, meni neradnik od 40 godina nije potreban. Ima 40 godina, iz rijalitija u rijaliti, bavi se i tim tetoviranjem, ne znam koliko je uspešan...Koliko sam čula od njega, rekao je da je došao zbog novca i da je podneo taj Bebičin udarac kako bi, kako se izrazio, zaradio za novu gajbu, pošto s 40 godina živi u iznajmljenom stanu. On je za mene neradnik, dečko koji pije, koji se tetura.
U video-prilogu pogledajte detaljnije.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: