Informer.rs Informer.rs

Proradile joj emocije kada ga je videla: Milica otkrila sve detalje susreta sa Terzom

Proradile joj emocije kada ga je videla: Milica otkrila sve detalje susreta sa Terzom

Foto: Informer.rs

Bivša rijaliti učesnica Milica Veličković nedavno se srela sa ocem svog deteta Borislavom Terzićem Terzom na plaži u Crnoj Gori, a sada je otvorila dušu i otrkila kako je protekao susret.

Milica Veličković nedavno se suočila sa Terzom na letovanju gde su se sreli na plaži, a susret je protekao veoma burno. Ona je otkrila kako se osećala tom prilikom i priznala da mesta koja on obilazi, izbegava u širokom luku.

Proradile joj emocije kada ga je videla: Milica otkrila sve detalje susreta sa Terzom

Foto: Informer.rs

- Ne, pa ništa se nije desilo. Samo smo naleteli jedno na drugo na plaži. Tako su se nekako zvezde spojile taj dan, ja ne znam kako. I ne mislim ja da je on došao namerno zbog mene, niti sam ja namerno zbog njega jer ja tu provodim godine unazad. Samo mislim da je možda mogao da zna pa da izbegne. Jer ja znam, recimo, neka mesta gde je on, pa izbegavam. Ja, recimo, nisam došla na finale ove žurke sad "Elite", htela sam da idem, ali bila sam u fazonu da će verovatno on biti tu. Što bih ja sad to nešto, kad se mi već nismo ni čuli pre toga. Ali eto, džabe sve, izgleda da mi moramo da se sretnemo, da moramo da imamo neku scenu, da je to jednostavno neizbežno - rekla je ona, pa nastavila:

- A on je to ispričao kao da to sad mora da se zna, kao da će ceo svet da stane ako se Milica i Terza nisu videli, ili su rešili ili nisu rešili. Mislim, čoveče, malo polako, ali nije izgleda mogao da izdrži. Tako da ja neću ništa dodavati na to. Iskreno, nemam šta ja da ti kažem sad na to što smo se sreli. Mogli smo se sresti i u tržnom centru. Pa šta sad, ja treba da idem i prepričavam šta smo Terza i ja pričali kad smo se videli? Neću. Mi imamo suđenja svakako, tako da nisu mi to neke stvari za prepričavanje. Niti osećam potrebu, niti moram, niti sam ja više u fazonu da će on mene da iznervira pa da ću ja da krenem sad na njega - objasnila je Milica te je otkrila koje su joj se emocije javile nakon što se susrela oči u oči sa Terzom na plaži:

Proradile joj emocije kada ga je videla: Milica otkrila sve detalje susreta sa Terzom

Foto: Informer.rs

- Bes. Meni je opet proradio bes. Ja sam mislila da neću imati tu reakciju, ali kad god njega vidim, u meni se javi bes i ljutnja, naravno. Zato što se nas dvoje tu susrećemo kao dva najgora neprijatelja, a dete nam nije tu. Baš sam doživela jedan veliki blam ponovo. Ali eto, šta da radim. Naravno, nije blam zbog mene. On kaže da ja blamiram dete. Ja dete ne blamiram. Ja u rijalitiju nisam, niti ću ikada više biti.

- Pa videla sam. Mislim, i jesmo se čuli nakon toga. On je meni poslao pare tada. Znam da to nije rekao u toj izjavi, a znam da će doći do toga, pa da kažem odmah. Poslao mi je pare koje sam ja, naravno, oberučke prihvatila, zato što ću uvek prihvatiti pare, i ti sad da mi ih pošalješ - prihvatila bih. Tako da, eto, da ne bude da ja to sad nešto krijem jer sam uvek pričala "nije mi davao, nije mi davao". E pa, prešli smo sa cifre od prošle godine i dodali smo jednu nulu. Tu moram da ga pohvalim - rekla je Milica.

Proradile joj emocije kada ga je videla: Milica otkrila sve detalje susreta sa Terzom

Foto: Informer.rs

Ona je otkrila i da joj je Barbarin otac uplatio 1000 evra da ima na letovanu, te priznala zbog čega je to sada javno iznela.

- Poslao mi je 1.000 evra Terza da imam. Ali opet, vidiš, nije sve u tome. Šta imam od toga? Šta imam od toga kad sam zbog tih 1.000 evra dobila blamčinu? Opet blam, opet blam. Razumeš? Jer mora da se desi taj blam na plaži da bi on meni poslao pare. Ali eto, kod nas očigledno tako mora. Da ne bude posle, jer ja znam da čim krene neki rat prema meni, on će odmah: "Poslao sam joj toliko i toliko, ovo-ono." Eto, nema potrebe za tim, ja sam sama rekla. Sama sam rekla zato što će doći do situacije da ćemo se posvađati i onda će biti priča kako ja to nisam rekla, a da su meni pare najbitnije, pošto se priča da su meni pare najbitnije. Naravno da sam oberučke prihvatila. On meni duguje mnogo više od toga. Koliko on meni duguje, on meni ne može da se naplaća. Ne za dete, nego meni! Ali nema veze. Tako da, to je to što se tiče tog našeg razgovora. Da, zvala sam ga zbog toga jer mi je tada poslao pare, ali se ništa dalje nismo dogovorili. Ostali smo bez ikakvog dogovora.

Proradile joj emocije kada ga je videla: Milica otkrila sve detalje susreta sa Terzom

Foto: Informer.rs

Prokomentarisala je i to što je Terza najavio kontratužbu.

- Kontratužbe, neka stavi... Šta ću mu ja, ja sam njega svakako tužila za uvrede. To je to. Još sam ja ljudi tužila, nije samo on tu. Ali ne znam šta da ti kažem, to je njegovo mišljenje. On ako misli da tako treba, svaka mu čast. Ali on je mislio da je okej da bude u vezi na televiziji dok mu je verenica trudna kod kuće. Tako da ne bih ja njegove rezone uzimala previše ozbiljno niti im pridavala značaj. Tužbe nemaju veze s tim što je on mene vređao. To nema veze sa njegovim odnosom prema detetu, to su dve odvojene stvari. Ja to što je on nama uradio i to što nas je ostavio kao dva slepa mačeta, ja to nikada neću moći da mu oprostim. Ja ne praštam nikome ništa, a kamoli ovo, bože sačuvaj. Tako da mislim da je najbolje da sve rešavamo sudski - ispričala je Milica za Blic.

Izvor: Informer.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE