Alo.rs Alo.rs

Haos na Pinku uživo: Žena se javila u emisiju, pa počela da jeca zbog Maje Marinković!

Haos na Pinku uživo: Žena se javila u emisiju, pa počela da jeca zbog Maje Marinković!

Foto: Alo.rs

Gledateljka se rasplakala uživo u emisiji "Narod pita" zbog Maje Marinković, a zatim izrekla teške tvrdnje o njenom odnosu sa Asminom.

U emisiji "Narod pita" dogodio se emotivan trenutak kada se u program uključila gledateljka koja godinama pruža bezuslovnu podršku bivšoj rijaliti učesnici Maji Marinković.

Tokom razgovora, žena nije uspela da zadrži emocije, pa je kroz jecaje pokušala da skrene pažnju na Majin odnos sa dečkom Asminom Durdžićem.

Istakla je da smatra da je ona prošla kroz velike patnje, kao i da veruje da njen partner prema njoj nikada nije bio iskren.

Prema njenim rečima, pojedine Asminove reakcije bile su namerne i predstavljale su samo paravan.

-Meni je toliko žao. Mnogo mi je teško što su se igrali sa Majom. Molim se da će Maja početi više da ceni sebe i da sebe stavlja na prvo mesto. Mnogo je loš čovek. To što kažeš da je pažljiv, sve je to samo paravan - rekla je gledateljka.

Podsetimo, majka Asmina Durdžića, Mevlida Durdžić, nedavno se uključila u program uživo i otkrila jezive detalje o brutalnom sukobu između njenog sina i Maje Marinković koji se dogodio ranije tog dana.

Tokom emisije "Narod pita", voditeljka Ana Radulović ugostila je pobednicu Staniju Dobrojević. Iako je bilo najavljeno da će u studiju televizije Pink gostovati i Asmin Durdžić, on se na kraju nije pojavio pred kamerama.

Umesto njega, javnost je saznala šta se dešava iza zatvorenih vrata kroz dramatična uključenja njegovih roditelja.

Nakon Mustafe Durdžića, u program se uključila i Asminova majka Mevlida, čije su reči u potpunosti šokirale i voditeljku i gledaoce. Ona je potvrdila da je u popodnevnim časovima izbio žestok sukob između Maje Marinković i Asmina.

- Upravo sam dobila fotorgafije Asminove krvave ruke, auto je ceo slupan, ima tu još mnogo toga - drhtavim glasom je ispričala ona.

"Kontaktiraću policiju"

Prema njenim rečima, svađa je bila toliko burna da je reagovao i sam vlasnik hotela koji ih je opomenuo zbog prevelike buke. Mevlida je dodala da ne zna u kakvom je stanju Marinkovićeva i da li je povređena, ali je potvrdila da je ruka njenog sina ozbiljno isečena.

- Možete da zamislite kako se ja sad osećam. Ako se ne javi do sutra, ja ću da kontaktiram policiju - poručila je Mevlida uživo u programu, ostavljajući sve u neizvesnosti.

Uživo pratite dešavanja putem originalnog članka.

Izvor: Alo.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE