Informer.rs
Foto: Informer.rs
Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić napravila je pometnju na društvenim mrežama objavivši vrele fotografije u kupaćem kostimu.
Rijaliti zvezda Aleksandra Nikolić trenutno uživa na odmoru, a delić atmosfere podelila je sa svojim pratiocima.
Foto: Informer.rs
Pozirala je u crnom bikiniju na egzotičnoj destinaciji, dok je sunce dodatno naglasilo njenu preplanulu put. Aleksandra je ovom prilikom pokazala figuru, a pažnju je posebno privukao njen izbor kupaćeg kostima.
Crni bikini istakao je njene obline, dok je Aleksandra pozirala naslonjena na drvenu konstrukciju, okružena palmama i peskom.
Foto: Informer.rs
Deluje da je rijaliti zvezda rešila da se potpuno prepusti odmoru i uživanju, daleko od svakodnevnih obaveza. Uz osmeh i opuštenu atmosferu, Aleksandra je još jednom pokazala da joj letnji ambijent i te kako prija.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: