SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Među brojnim poznatim ličnostima koje su danas došle da se oproste od Olivere Katarine bio je i Zoran Moka Slavnić. Legendarni košarkaš stigao je na Novo groblje vidno potresen i u tišini odao poslednju počast velikoj umetnici.
Na Novom groblju u Beogradu, gde se danas, 28. jula, u Aleji zaslužnih građana sahranjuje legendarna Olivera Katarina, među brojnim javnim ličnostima pojavio se i proslavljeni košarkaš Zoran Moka Slavnić.
Otac bivšeg zadrugara Zvezdana Slavnića, došao je vidno potresen kako bi odao počast preminuloj divi, ali je njegovo prisustvo odmah privuklo pažnju i zbog njegove burne porodične i rijaliti istorije.
Moka Slavnić je pognute glave, u tišini i sa velikim poštovanjem prišao kapeli kako bi izjavio saučešće porodici i uputio poslednji pozdrav ženi koja je obeležila zlatnu eru jugoslovenske kulture.
Moka je u široj javnosti poslednjih godina podjednako aktuelan kako zbog svoje sportske karijere, tako i kao Zvezdanov otac, čiji je privatni život mesecima drmao domaću javnost.
Dolazak Slavnića na sahranu podsetio je mnoge na rijaliti dramu koja je obeležila šestu sezonu rijalitija "Elita". Naime, javnost je odmah povukla paralelu sa Anđelom Đuričić, Mokinom nesuđenom snajkom, koja je bila u turbulentnoj vezi sa njegovim sinom Zvezdanom tokom boravka u Beloj kući.
Dok se Moka danas oprašta od Olivere Katarine, Anđela uveliko puni medijske naslove jer je prva potpisala ugovor za ulazak u predstojeću "Elitu 10".
Ipak, rijaliti priče i porodični skandali danas su ostali u drugom planu. Fokus ovog tužnog skupa bio je isključivo na dostojanstvenom ispraćaju velike Olivere Katarine.
Na sahranu Oliveri Katarini došle su glumice Snežana Savić, Ivana Žigon i Nada Šargin i ministar kulture Nikola Selaković.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: