Republika.rs
Hana i Nerio odlučili da ispričaju svoju priču!
Foto: Republika.rs
Nakon velikog finala rijalitija "Elita 9", večeras je organizovana tradicionalna žurka na kojoj su se okupili brojni bivši i aktuelni učesnici, ali i gosti iz prethodnih sezona.
Među prvima su stigli Hana Duvnjak i Nerio Ružanji, koji su pred okupljenim medijima govorili o životu nakon izlaska iz rijalitija, emocijama po povratku kući, ali i odnosima sa članovima porodice.
Foto: Republika.rs
Hana je potom otkrila zbog čega najviše žali kada je reč o svom učešću u rijalitiju.
- Sebi zameram žurku "Velikog šefa", ja sam se napila i kad se desilo sve ono, to mi je najveća greška ovde, najgora stvar koju sam zamerila sebi - rekla je Hana.
Foto: Republika.rs
Govoreći o odnosu sa Sitom Ahmić, Nerio je istakao da od završetka rijalitija nije bilo kontakta.
- Nije mi se Sita javila. Ne planiram da je zovem, može ona meni da se javi, ali na neki normalan način, jedino sam se čuo sa bakom Nadom i najboljim drugom.
Foto: Republika.rs
Na to se nadovezala Hana, koja je iznela svoje viđenje njihovog odnosa.
- Milion puta sam Siti dala šansu, i kad nam je krala pare, i kada je govorila gnusne uvrede - rekla je Hana.
Foto: Republika.rs
Nerio je potom prokomentarisao da nije očekivao drugačiju reakciju.
- To sam očekivao, neće sigurno reći "Bravo sine", još je rano da se smire stvari - rekao je Nerio o Siti Ahmić.
Foto: Republika.rs
Na kraju je otkrio da mu se nakon izlaska javila i Grofica.
- Grofica mi je poslala poruku, ali sam zaspao, nisam odgovorio - rekao je Nerio.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: