Blic.rs
Foto: Blic.rs
Vanja je istakla da joj znače Janjuševe reči, da su oboje zreli i da joj prija njegova pažnja i duhovitost.
Ona je otkrila da je prošlo deset dana od operacije, da se oporavlja dobro i da je optimistična po pitanju svog zdravlja.
Foto: Blic.rs
Vanja Živić došla je u finale "Elite 9", gde je dočekala Marka Janjuševića Janjuša, koji je večeras osvojio deveto mesto. On nije krio sreću što je vidi.
- Jedva sam čekao da izađem. Video sam svoje nadraže, to mi je najbitnije bilo. Top! Pokazao sam najbolju stranu, to je to, to sam što sam. Sa Vanjom mi je nešto najlepše što sam doživeo u rijalitiju, to mi je najbitnije sad, jedva sam čekao da je vidim, ispunila mi se želja posle mesec dana. Da li će se nastaviti? Siguran sam i u svoja i u njena osećanja. Ćerkicu ću sutra da vidim. Jedva čekam da je vidim. Brat Boris i Vanja su me dočekali večeras, i dva druga - rekao je Janjuš.
Foto: Blic.rs
- Sa bivšom ženom imam kontakt, zbog ćerke, naravno. Nikad nisam ni prekinuo kontakt sa njom. Maja i Asmin imaju loš odnos, loše, loše. Sa Kačavendom ja kao da sam bio u braku, toliko se priča o tome! Ona me više ne interesuje. Ovo je moja završna sezona, to je to, makar tako misilim - istakao je on potom.
"Danas je deseti dan od operacije"
Foto: Blic.rs
- Janjuševe reči mi znače, nisam ni sumnjala! Mi znamo šta smo pričali, zreli smo ljudi, u zrelim godinama. Prija mi, očekivala sam to, iskreno. Nikad nisam volela lepe muškarce, uvek me je radila šarmantnost, duhovitost, a od njega sam imala i pažnju, uvek je bio tu. Zdravstveno sam okej, biće još bolje, optimista sam. Sigurna sam da će biti dobro. Imam realnije uslove napolju. Operacija je bila, desila se, nema ih više, sve je kako treba. Danas je deseti dan od operacije. Sad je to mnogo manje nego što je bilo. Šta ja sebi mogu da napravim, to ne može niko!
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: