Informer.rs
Foto: Informer.rs
Maja Marinković je izjavila da je Stanija Dobrojević oralno zadovoljila Takija Marinkovića, a onda je starleta sa druge strane uzvratila žestokim prozivkama!
Superfinale "Elite 9" nije donelo samo emotivne oproštaje od rijalitija, već i novi žestok obračun koji je šokirao sve prisutne. Neposredno nakon što je napustila takmičenje, Maja Marinković našla se oči u oči sa članovima porodice Asmina Durdžića, a ono što je usledilo pretvorilo se u pravi skandal.
Foto: Informer.rs
U jednom trenutku pale su teške optužbe i uvrede, a situacija je dodatno eskalirala kada se u raspravu umešao i Majin otac Radomir Marinković Taki.
Nedugo zatim, u sukob se uključila i Stanija Dobrojević, koja je sa druge strane uzvratila žestokim prozivkama, pa je ispred studija nastao pravi haos.
Foto: Informer.rs
- Ona metla, baba Stanija, koja je oralno zadovoljavala Takija je pričala da ja opštim sa svojim ocem - napala je Maja Staniju.
Za to vreme, Stanija je iz sveg glasa urlala na Maju i Takija.
Foto: Informer.rs
- Klošaru, matori, raspali, tek će da te stigne karma! Karton siti klošari, ćao! - besnela je Stanija, dok su Taki i Maja odlazili.
Nakon što je otišla sa imanja i stigla ispred studija, Maja je otkrila da li je zadovoljna plasmanom, budući da je osvojila 10. mesto.
Foto: Informer.rs
- Svi znaju da sam ja najpoznatija rijaliti učesnica. Zadovoljna sam plasmanom svakako - rekla je Maja.
Podsetimo, Maja se složila da je Mevilda u pravu i nastavila da ističe koliko joj je žao zbog svih uvreda koje je uputila na račun njihove porodice. Za to vreme, Taki je odbijao da se pridruži Maji i razgovoru sa Asminovom porodicom. Asminova majka ju je savetovala da poradi na rečniku. Maja se zahvalila i preuzela krivicu za sve izrečeno.
Na kraju, Asminov otac je bio na ivici suza i istakao da Maji ne može da oprosti.
- Treba da me bude sramota za sve, niste to zaslužili - zaključila je Maja.
Iako je isprva sve vreme držao ruku na ustima i nije želeo da govori, Taki je odlučio da se umeša.
- Hvala svima koji su podržali moju ćerku. Durdžići su gibaničari i polusvet, šta ja imam da pričam s njima. To nije moj nivo. Šta su sve pričali za moju ćerku. Mevilda je psihopata, za lečenje - zaključio je Taki.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: