Svet-Scandal.rs Svet-Scandal.rs

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

Foto: Svet-Scandal.rs

Finale Elite 9 uživo: Borislav Terzić Terza osvojio 17. mesto! Izbačen vidno pijan i u suzama, najavio tužbe protiv Milice Kemez. Haos u studiju i pretnje sudom.

U toku je spektakularno superfinale rijalitija "Elita 9"! Dvadeset učesnika se bori za titulu najboljeg i glavnu nagradu od čak 100.000 evra. Posle deset meseci ispunjenih brojnim izazovima, brutalnim sukobima, neočekivanim obrtima i emotivnim trenucima, večeras se stavlja tačka na ovu sezonu.

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

Foto: Svet-Scandal.rs

Voditeljski par Milan Milošević i Ana Radulović saopštili su odluku publike nakon četvrtog vanrednog preseka glasova. Trku za 100.000 evra napustio je Borislav Terzić Terza, koji je zauzeo 17. mesto.

Pre donošenja konačne odluke, u četvrtom preseku podignuti su i Teodora Delić, Hana Duvnjak, Anđelo Ranković i Ivan Marinković.

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

Foto: Svet-Scandal.rs

Terza je tokom govora prilikom izlaska briznuo u plač, a u studiju je odmah nastala opšta pometnja. Izbačeni superfinalista se glasno žalio na to što nije uspeo da vidi dete, kao i na sve ono što je proživeo tokom prikazivanja uspomena. Vidno rastrojen, poslao je jasnu poruku bivšoj partnerki:

U studiju je odmah potvrđena informacija da je Milica poslala poruku sa pitanjem da li želi da povede dete kako bi videlo oca, ali da je Terza tu poruku samo ignorisao i ostavio je na "seen".

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

Foto: Svet-Scandal.rs

Tenzija u studiju dostigla je crvenu liniju kada se Terzin brat ozbiljno zakačio sa delom podrške u publici. Dodatni pritisak stvorilo je i prisustvo Nemanje Gačića, bivšeg učesnika rijalitija i bliskog Milicinog druga, koji je sa lica mesta pratio svaki Terzin korak i izjavu.

U trećem vanrednom preseku, Belu kuću je neočekivano napustio Luka Vujović. Njegovo izbacivanje obeležio je žestok verbalni okršaj Asmina Durdžića sa Milenom Kačavendom i Urošem Stanićem, zbog čega je hitno moralo da reaguje obezbeđenje. Luka se u studiju suočio sa svojom majkom Biljanom koja je otkrila šokantne porodične detalje o svom mlađem dečku, a potom je iza kamera došlo do napetog susreta oči u oči između Luke i Brazilca, oca Dače Virijevića.

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

Foto: Svet-Scandal.rs

Prethodno je takmičenje završila i Terzina aktuelna partnerka Sofija Janićijević. Nju je u studiju dočekao hladan tuš kada joj je Terzin brat javno poručio da joj je zauvek zabranjen ulazak u njihovu porodičnu kuću u Kaluđerici, osudivši njenu aferu sa izvesnim Danetom.

Na samom početku večeri publika je izbacila Nenada Macanovića Bebicu, čiji je izlazak pratio skandal i teške pretnje Teodorine majke, koja je poručila da bi mu "grkljan iščupala zubima".

FINALE ELITE 9 UŽIVO: Terza izbačen pijan i u suzama! Preti Milici SUDOM

Foto: Svet-Scandal.rs

Nakon četiri velika preseka, pritisak raste, a krug potencijalnih pobednika se smanjuje:

Aneli Ahmić

Maja Marinković

Asmin Durdžić

Stanija Dobrojević

Uroš Stanić

Filip Đukić

Milena Kačavenda

~~Sofija Janićijević~~ (Izbačena - 19. mesto)

~~Borislav Terzić Terza~~ (Izbačen - 17. mesto)

Dača Virijević

Teodora Delić (Tik pred četvrti presek rekla da je svesna da može da ispadne, ali da bi volela da isprati još neke ljude)

~~Nenad Macanović Bebica~~ (Izbačen - 20. mesto)

Nerio Ružanji

Hana Duvnjak (U četvrtom preseku otvoreno pozvala svoje glasače da podrže Neria)

Anđelo Ranković (Prvi put podignut, bio uveren da ne ispada još uvek)

Jovana Tomić Matora

~~Luka Vujović~~ (Izbačen - 18. mesto)

Ivan Marinković (Apelovao na svoje glasače da pojačaju glasanje jer oseća opasnost)

Marko Janjušević Janjuš

Anita Stanojlović

Uživo pratite dešavanja putem originalnog članka.

Izvor: Svet-Scandal.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE