PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Nekadašnja voditeljka Kija Kockar je ismejala pevačicu Anabelu Atijas zbog, kako je pokazala u video zapisu objavljenom na svom Instagram nalogu, polupraznog koncerta u njenom rodnom Zrenjaninu. Odmah potom, ona je dodala i snimak nastao tokom trajanja prve sezone rijaliti šou-programa "Zadruga".
- Evo, bogami, očigledno se nisam školovala. Volela bih da nešto naučim od nje, majke mi. Iznervirala se zbog toga što joj je Maca rekla da ne može da ima decu, a ja se sećam momenta kad je Jeleni Golubović rekla da je jalova. Ne znam samo u kom delu se to razlikuje. Poenta je ista - čuje se kako govori Anabela.
Foto: PulsOnline.rs
- Ovde "nećeš moći da imaš dece", a ovde "jalova si". I onda kaže da je to nešto najgore što jedna žena može reći drugoj. Slažem se, ali očigledno je karma k...a! - zaključila je tada gospođa Atijas, što je Kija na svom Instagram nalogu ispratila emotikonom klovna.
Inače, pevačica Anabela Atijas je održala koncert u Zrenjaninu, inače rodnom gradu koleginice Kije Kockar. Sudeći prema snimcima sa istog, koje je sama Kija objavila, na ovom nastupu je bilo veoma malo ljudi.
Foto: PulsOnline.rs
- Hahahaha Anabelči i organizator u zaboravili da je Zrenjanin moj rodni grad. Niko ti neće doći. A da vidimo sad i jedan od milion razloga - poručila je Kija uz snimak koji je objavila na svom Instagram nalogu.
Slavlje u domu Kije Kockar: Čestitke pljušte sa svih strana
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: