Telegraf.rs Telegraf.rs

"Steglo me je u grudima" Pevačica slomljena zbog smrti Marka Pantića: I Milan Milošević se oprostio od njega

"Steglo me je u grudima" Pevačica slomljena zbog smrti Marka Pantića: I Milan Milošević se oprostio od njega

Foto: Telegraf.rs

Novinar Marko Pantić iznenada je umro sinoć, u 36. godini, a njegove kolege i saradnici su izuzetno teško primili ovu vest.

Među mnogim poznatim ličnostima danas se od njega oprostila i Iva Bojanović kao i voditelj Milan Milošević koji su na svojim storijima okačili emotivne oproštajne poruke.

"Steglo me je u grudima" Pevačica slomljena zbog smrti Marka Pantića: I Milan Milošević se oprostio od njega

Foto: Telegraf.rs

Oni nisu krili tugu i šok zbog najtužnije vesti.

Iva Bojanović je rekla da joj je teško da nađe adekvatne reči u ovoj teškoj situaciji.

"Steglo me je u grudima" Pevačica slomljena zbog smrti Marka Pantića: I Milan Milošević se oprostio od njega

Foto: Telegraf.rs

Voditelj Milan Milošević podelio je Markovu fotografiju.

- Prerano je... TUGA- kratko je napisao on.

- Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce - napisala je supruga Slobe Radanovića.

Novinar Marko Pantić, umro je sinoć u Beogradu.

Naime, Marko Pantić je rođen 1990. godine. Svoj profesionalni put i karijeru gradio je godinama radeći u brojnim domaćim medijima.

Inače, Breskvica se crno-belom fotografijom oprostila od novinara Marka Pantića: "Ne postoje prave reči za ovo!".

Izvor: Telegraf.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE