Mondo.rs
Đekson i Coja otvorili drugi dan Music Week festivala nakon čega se na bini pojavila i ona...
Foto: Mondo.rs
Večeras se na Ušću održava drugo veče muzičkog festivala Music Week koji su otvorili Nemanja Đerić Đekson i Coja.
Omladina je na prve taktove muzike repera pala u trans, a pravo iznenađenje je usledilo kada je na binu stala Indođija, mlada pevačica za koju se šuška da je Đeksonova devojka.
Ona je pre izvesnog vremena, gostujući u jednoj emisiji, odgovorila na pitanje da li su zajedno.
- Nismo, on se trudi mnogo, ali i dalje ništa. Ja se trudim da se ne smuvamo, trudimo se da ostanemo prijatelji, a sve je tako lepo, pa moramo malo da uživamo u bolu - rekla je Indođija.
Izvor: Mondo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: