Pink.rs
Rasula se na komade!
Foto: Pink.rs
Stanija Dobrojević rasplakala se u emisiji "Sa mesta splačina", te je otkrila šta je najviše pogađa.
- Moram da se obratim mojoj porodici. Samo da znaju da ih mnogo volim. Ono je strašno što su meni Maja i Asmin izgovorili juče. To je za svaku osudu. Pun mi je ku*ac Aneli, Maje i Asmina. Ne zanimaju me, oni su moja prošlost. Samo želim da se iz svega jača izdignem. Ja igram sa najprljavim bokserskim rukavicama, spustila sam se na nivo ovih ljudi. Oni su svinje koje se valjaju u sopstvenom blatu - rekla je Stanija.
Foto: Pink.rs
- Šta te je sinoć povredilo najviše? - upitao je Dača.
- To što je moj otac poguo boreći se za život, a Asmin ga je uvredio, kao i brata koji nosi ratne traume, a majku pominje, koja je ostala udovica, nikada se nije preudala, već je posvetila život bratu i meni - kazala je Stanija.
Izvor: Pink.rs
Gost
Pre 5 sati
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: