Pink.rs
Mića raskrinkao njegovu igru.
Foto: Pink.rs
Poslednji na redu da nominuje danas u Odabranima bio je Lepi Mića.
- Najveći sukob sam imao sa Borom pre mesec dana. Sa Anđelom imam nesporazum, svađu, nismo se vređali, on meni nije ništa opsovao. Ali to je njegov razlog da prekine sa mnom odnos, mislim da me iskoristio, povredio me je. Ali ću uzeti u obzir druženje bez svađa. Ekipa oko Ivana ta dečurlija svi slušaju njega i nemaju svoj stav - rekao je Mića.
Foto: Pink.rs
- Ja nikad nisam pričao njima šta da kažu - rekao je Ivan.
- Sinoć si rekao: Nemoj da zaboraviš da kažeš ovo, ono - naveo je Mića.
Foto: Pink.rs
- Nisu pod mojom dirigentskom palicom, slušaju me jer sam stariji i iskusniji - rekao je Ivan.
- Vidim ja kad treba da se napadne Aneli kako se došaptavaju da bi svi zajedno... Okej, neko sa kim bih ja trebalo da završim sezonu je Asmin Durdžić, ja sa njim 10 meseci nisam ni u kakvoj priči sem za stolom. Ja uvek kažem šta mislim o njemu, nikad svoj stav o njemu nisam promenio, on je nasilnik, agresivan, bezobrazan, ima pogan jezik, u stanju je da iskoristi svakoga. Ne razmem kako ljudi ne vide to u njemu. On je bio u mojoj ulici, ja ne mogu njega da izbacim sa ulice koja je javna. On je došao sa televizijskom ekipom da se svađamo nasred ulice, nisam ja budaletina, dođi kod mene u kuću da ti ja pokažem. Moja dužnost kao muža i oca je da njega nominujem - rekao je Mića.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: