Pink.rs
Da li ste ovo očekivali?
Foto: Pink.rs
Sledeći na redu za nominovanje bio je Ivan Marinković koji je održao opsežan govor.
- Voleo bih kad bi se Anđelo meni direktno obratio kao tebi, da mogu da uđem u sukob, ali to je njegov kompleks. Ne može da mi doskoči. Ne znam. Hajde malo da prošaramo. Ja bih ove nedlje nominovao Daču, on je juče zakucao sa najjeftinijim rijaliti forama, odzvanja mi sedma sezona kad su Miona i Ša krenuli sa tim ogledalima. Jeftinoća! Ali svako ima izbor kako će da učestvuje. Imamo dve osobe koji su najveći fanovi Stanije Dobrojević, a to su Bebica i Teodora. Kad je Stanija ušla on je rekao da je ona najveći folirant, smrad, a posle je to sve uoblažio, a onda je Teodora krenula da bude najveći branilac Stanije, a Bebica utihnuo. Klasični fanatici. Boru bih isto mogao da nominujem, ali neću, kao neki homles leži tamo. Sandru Todić bih mogao, njega je poslala Aneli da me provocira. Ona ovde ostaje samo da bi branila Aneli. Viče joj: "Ćuti", kad je u pitanju njen nećak. Baš sam u dilemi, koga da nominujem. Evo nominovaću Teodoru Delić jer mi je smešna što je fan Stanije Dobrojević - rekao je Ivan.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: