Pink.rs
Svađa iz vedra neba!
Foto: Pink.rs
Po završetku emisije "Gledanje snimaka", Dačo Virijević i Filip Đukić ušli su u raspravu oko pranja sudova.
- Napuni sve to dok opere jedno ovo. Pogle ovo - prokomentarisao je Filip.
Foto: Pink.rs
- Pogledaj dole šta je vode - dodao je Terza.
- Kad si ti uzeo ovo da očistiš nekad nešto u kući - brecnuo se Dača.
Foto: Pink.rs
- Šta si ti očistio bre druže - rekao je Filip.
- Kad ti budeš očistio tek onda možeš da mi kažeš. Ajde pali sad - rekao je Dača.
Foto: Pink.rs
- Kako je bezobrazan brate. Ja ne znam gde su rasli ovi ljudi - rekao je Filip.
- Ja ne znam gde si ti rasto. Ništa čovek nije očistio za 9 meseci - rekao je Dača.
- Ti znaš da li sam očistio - rekao je Filip.
- Nikad nisi ništa očistio. Ja perem lepo, a ne kao ti. Ja ne plahnem, ja operem razumeš. Ti plahneš sve. Ti imaš takav imunitet, ja nemam - rekao je Dača.
- Dok trljaš to, pustiš vodu ovako da se ne puni do kraja - nastavio je Filip.
- Šta te boli ku*ac? Hoćeš ti da ga čistiš? - rekao je Dača.
- Kako ste tako bezobrirni - nastavio je Filip.
- Ti si mi obziran mnogo, pogotvo kada povraćaš po imanju - rekao je Dača.
- Ja ne povraćam nikad - rekao je Filip.
- Zapi*avaš imanje. Gledaj svoja posla - rekao je Dača.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
VAŠI KOMENTARI: