Telegraf.rs Telegraf.rs

Bivši rijaliti učesnik pokazao veliki ožiljak na čelu: Otkrio gde je zadobio povredu, a sada izgleda OVAKO

Bivši rijaliti učesnik pokazao veliki ožiljak na čelu: Otkrio gde je zadobio povredu, a sada izgleda OVAKO

Foto: Telegraf.rs

Bivši učesnik rijalitija "Zadruga" i MMA borac, Stanislav Krofak, izazvao je zabrinutost među pratiocima nakon svoje nedavne objave.

On je naime podelio selfi iz automobila na kojem se vidi veliki ožiljak od nekoliko centimetara i to nasred čela.

Bivši rijaliti učesnik pokazao veliki ožiljak na čelu: Otkrio gde je zadobio povredu, a sada izgleda OVAKO

Foto: Telegraf.rs

Slika je bila dodatno uznemirujuća jer se preko posekotine jasno vide konci koji su bili ušiveni.

Ipak, sportista je ubrzo objasnio o čemu se radi i pokušao da smiri pratioce.

Bivši rijaliti učesnik pokazao veliki ožiljak na čelu: Otkrio gde je zadobio povredu, a sada izgleda OVAKO

Foto: Telegraf.rs

Podsetimo, Stanislavov životni put bio je pun trnja, a pre nego što je izgradio ime i postao MMA zvezda, suočavao se sa surovom nemaštinom.

Krofak je svojevremeno priznao da je sa samo 18 godina napustio porodicu na selu i otišao u Zagreb sa svega 40 evra u džepu. "Moj otac je rekao vratiće se on za par dana. Spavao sam kod rođaka 15 dana, nisam imao da mu platim i on me izbacio napolje", ispričao je Stanislav, koji je potom bio prinuđen da spava po terasama četiri do pet dana, dok je preživljavao radeći kao konobar.

Kasnije je uspeo da se snađe, radio je kao vodoinstalater i počeo da održava zgrade, ali mu je krah braka doneo novi, strahovit životni udarac. Firma, koja se vodila na njegovu tadašnju suprugu sa kojom ima dete, ostala je u njenom vlasništvu nakon razvoda. Krofak je tom prilikom ostao bez oko milion kuna, a bivša supruga mu je, kako je on isticao, uzela sve radnike.

Kao da sve to nije bilo dovoljno, usledila je stravična porodična nesreća tokom sanacije zgrada nakon zemljotresa, kada je njegov brat pao sa zgrade i jedva izvukao živu glavu.

Izvor: Telegraf.rs

VAŠI KOMENTARI:

amerika

Pre 34 min

Dobar ko hleb i drago mi je da je uspeo u zivotu, neka ga zdravlje sluzi..

NE PROPUSTITE