Pink.rs
Au, zbog ovoga će nastati haos!
Foto: Pink.rs
Luka Vujović komentarisao je sa Anitom Stanojlović to što je Lepi Mića ponovo u korektnim odnosima sa njima, zbog čega on misli da želi da ga posle "Elite" koristi za besplatne ručkove.
- Mića je sa nama dobar samo kad mu treba nešto - rekla je Anita.
Foto: Pink.rs
- Ne želi on nikome zlo samo je pristrasan. Ona zna da uskoro idemo napolje, a da je Luka velikodušan, pohovani kačkavalj, ludilo mozga - dodao je Luka.
Izvor: Pink.rs
Au
Pre 1 sat
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: