Pink.rs Pink.rs

Dobila je teške aritmije, ima tromb... Kristijan Golubović otkrio šta se dešava sa njegovom sestrom, pa na ivici suza poručio: ONA JE SVE ŠTO MI JE OSTALO!

Ovo je za njega veoma težak period.

Dobila je teške aritmije, ima tromb... Kristijan Golubović otkrio šta se dešava sa njegovom sestrom, pa na ivici suza poručio: ONA JE SVE ŠTO MI JE OSTALO!

Foto: Pink.rs

Sestra Kristijana Golubovića završila je u bolnici, što je on objavio na svom Instagram profilu i otkrio da ne može da shvati kakva ga je nesreća zadesila.

Mi smo odmah stupili u kontakt s bivšim zadrugarom koji nam je otikrio šta se dešava, kako mu je sestra, ali i kako se on oseća.

Dobila je teške aritmije, ima tromb... Kristijan Golubović otkrio šta se dešava sa njegovom sestrom, pa na ivici suza poručio: ONA JE SVE ŠTO MI JE OSTALO!

Foto: Pink.rs

- Sestra je dobila tromb, koji je došao do pluća, valjda ima vodu u plućima, svašta nešto. Izazvao je teške aritmije. Hvala Bogu da nije udario u mozak ili u srce, nego je tako izazvao samo loše vibracije kod nje. Nadam se da će biti dobro. Ona je jedino što mi je ostalo u životu od porodice, da ne računam moju decu. Teško mi je palo, i sva ova moja situacija sa mojom porodicom, što ne viđam decu, zajedno sa Kristinom, sav ovaj cirkus, malo sam baš polomljen - rekao je Kristijan na ivici suza.

Izvor: Pink.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE