SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Marko Janjušević Janjuš doživeo je emotivni slom u "Eliti" nakon što je priznao da je na današnji dan pre dve i po godine izgubio rođenog brata.
Učesnik rijalitija "Elita", Marko Janjušević Janjuš, doživeo je veoma emotivan trenutak koji nikoga nije ostavio ravnodušnim.
Tokom razgovora sa Drvetom mudrosti, Janjuš je priznao da mu je današnji dan posebno težak jer se navršava dve i po godine od smrti njegovog brata.
Vidno potresen, zatražio je da mu bude ispunjena muzička želja kako bi mogao da se osami i u tišini suoči sa emocijama koje ga preplavljuju.
Njegov izbor bila je pesma "Nedelja", koju izvodi legendarni Džej Ramadanovski. Čim su se začuli prvi taktovi pesme, Janjuš nije uspeo da zadrži emocije.
Slomljen od tuge, jecao je i plakao, prisećajući se brata čiji gubitak ni posle dve i po godine nije uspeo da preboli. Njegove suze i bolni uzdasi odjekivali su imanjem, a prizor je rastužio mnoge gledaoce.
Ostali učesnici primetili su koliko mu je teško, pa su odlučili da ga ne uznemiravaju. Niko mu nije prilazio, već su ga pustili da tuguje sam i u miru, poštujući bol kroz koji prolazi.
Janjuš je i ranije otvoreno govorio o velikom gubitku koji je zauvek promenio njegov život, a današnji trenutak pokazao je da rana zbog smrti brata i dalje nije zarasla.
Emotivna scena iz "Elite" izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde su mnogi gledaoci Janjušu uputili reči podrške u jednom od najtežih dana za njega.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: