SrbijaDanas.com
Izdaja se ne prašta na ružičastoj televiziji.
Foto: SrbijaDanas.com
Izdaja se ne prašta na ružičastoj televiziji.
Skandalozna dešavanja van imena Bele kuće obeležila su sate iza nas, kada je rijaliti imanje pogodila vest o nezapamćenom kršenju ugovora, tajnim sastancima ispred bolnice i drakonskoj kazni koja je usledila brzinom svetlosti.
Glavna akterka ove drame doživela je finansijski fijasko, ali i najjači emotivni rolerkoster od početka sezone.
Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa ogromnim finansijskim udarcem nakon što je tokom jučerašnjeg lekarskog pregleda prekršila pravila takmičenja. Odlukom Velikog šefa, ona je oštro sankcionisana sa čak milion dinara zbog kontakta i primanja informacija van rijalitija.
Do celokupnog zapleta došlo je kada je trudna takmičarka napustila imanje iz zdravstvenih razloga, ni ne sluteći da će je tamo dočekati organizovana sačekuša. Anita Stanojlović je radi pregleda otišla u kliniku u kojoj inače redovno kontroliše svoju trudnoću. Iako je ovaj odlazak bio rutinske prirode, ispred same ustanove dogodila se potpuno neočekivana situacija koja je odmah izazvala reakciju produkcije.
Istraga produkcije odmah je utvrdila ko stoji iza ovog dobro osmišljenog scenarija i kako su spoljne informacije uopšte stigle do izolovane trudnice. Kako se saznaje, u čitavu situaciju umešana je Anitina bliska saradnica Tamara Radoman. Tamara je poslala svoju majku ispred klinike gde je Anita obavljala preglede. Majka njene bliske saradnice uspela je da dođe do Anite i tom prilikom joj saopšti određene informacije iz spoljnog sveta.
Kazna za ovakav postupak stigla je bez odlaganja, čime je poslata jasna poruka svim ostalim stanarima da se stroga pravila moraju poštovati bez izuzetka. S obzirom na to da se ovakav postupak tretira kao direktno kršenje strogih pravila rijalitija, reakcija produkcije bila je munjevita. Veliki šef je odmah reagovao na ovaj prekršaj. Anita Stanojlović je oštro kažnjena, a njen budžet biće umanjen za kaznu od milion dinara.
Ipak, dan pun stresa i suza zbog gubitka ogromne svote novca završio se najlepšim mogućim epilogom za nju i njenog partnera. Trenutak koji su mesecima sanjali konačno se dogodio, brišući svu gorčinu i bes zbog kazne.
Takmičari rijalitija "Elita 9", Anita Stanojlović i Luka Vujović, dugo su iščekivali informaciju o polu svog deteta, a kada im je divna vest konačno saopštena, nisu mogli da sakriju emocije, te su zaplakali i poskakali od sreće.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: