Pink.rs
Kraj prijateljstva.
Foto: Pink.rs
Prvi gost kod Bore i Filipa u "Amneziji" bio je Terza, koji je pričao o sukobu sa Lukom i Anitom.
- Kad je Aneli ušla ovde i kad je Luka ušao sa njom u sukob, on je Milicu upleo, majku a naša ćerkica je tad bila kući, Milica ga je tužila za to. Više puta je pominjao to. Onda je došla priča sa Anđelom, da je on slao polni organ dok je Milica bila trudna i meni je bilo strašno za slušanje. Da se svaki put to spominje. Milica je samo rekla da je Anita htela dete sa Boškićem, a onda Anita kaže: "A šta je ona htela grupnjake" i tako dalje. Meni je bilo tad loše. Očekivao sam da će mi prići i reći. Ja sam zamolio učesnike da ne provlače to sa Anđelom. Ne branim ja Milicu, nego mi je neprijatno da slušam o tome jer imam dete s njom. Vređao mi je sve što imam, ja imam i dete, j*be mi sve što imam, oca majku i dete, to je moja porodica, to je to. S njim sam završio - rekao je Terza i dodao:
Foto: Pink.rs
- Ne znam što njoj smeta ako pomenem tu Bajaderu, ako je ona tamo potpisivala ugovor - dodao je Terza.
- Zašto je Biljana izjavila to za tebe - pitao je Filip.
Foto: Pink.rs
- Milan je rekao da njegova majka mene pljuje napolju, ja ne znam zbog čega, ja sam ih jedini branio ovde u kući, kad su saznali da je trudna, ja sam jedini branio, pronašao sam se u tome, u mnogim stvarima sam bio na njihovoj strani. Oni su moju bivšu verenicu, majku mog deteta više puta vređali - istakao je Bora Terzić.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: