Pink.rs
Foto: Pink.rs
Tokom Lukinog gostovanja u emisiji "Radio Amnezija" u radio je uleteo Terza.
- Ovo spinovanje priče i prebacivanje na Đedovića, da je on rekao za Relju, to sa njim se objašnjavajte. Luka ima lepu priču da to upakuje, a kad narod na pitanjima pita, onda se sve vidi. Šta je on radio, nasrnuo na moju devojku, a muvao je za novu godinu. Ti si rekao direktno: "Milica i ti ste tražili n*rkotike", za to si tužen - rekao je Terza.
Foto: Pink.rs
- Što ti ne demantuješ gde vređaš majku svog deteta - pitao je Luka.
- Imam pravo, Ne branim je. O Boškiću i Milici nikad nije ništa spomenuo. Milica nije pomenula Relju, a Anita je rekla: "Boškić mi je rekao da ste imali trojke", Milica nikog nije imenovala, mogao je da bude bilo ko - naveo je Terza.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: