Pink.rs
Mnogo dobre muzike, smeha, ali i raskrinkavanja.
Foto: Pink.rs
Kao i svake srede popodne i ovoga puta je Veliki šef poslao pismo učesnicima da je vreme da počne "Radio Amnezija", a voditelji emisije Bora Santana i Filip Đukić odmah su krenuli ka studiju.
- Draga Elito, pre svega šaljemo dnevnice Bori i Filipu za prošlonedeljnu emisiju, a sada je vreme da počne "Radio-Amnezija". Pored emotivanja na TV Pink, emisija će biti emitovana i na Pink radiju na 91.3 Mh - glasilo je pismo Velikog šefa.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: