Pink.rs
Nije im lako!
Foto: Pink.rs
Robot Toša došao je kod Marka Janjuševića Janjuša da porazgovaraju.
- Meni mnogo fali. Bilo mi je lepo i kad mi stoji iznas glave, ali šta ćeš. I ovo će proći i mi ćemo odavde otići, samo ćeš ti ostati. Mislim da se više nećemo družiti posle ove godine - rekao je Janjuš.
Foto: Pink.rs
- Ovo peče kao kiselina preko matične ploče. Tužan sam, ovo je baš emotivno - rekao je Toša.
- Kao da te Bog poslao ove godine - rekao je Janjuš.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: