Pink.rs
Drama na samom početku igre istine!
Foto: Pink.rs
Veliki šef takmičarima "Elite" dao je zadatak da danas igraju "Igru istine". Anita Stanojlović je postavila prvo pitanje Marku Janjuševiću Janjušu i želeo je da zna kako se oseća zbog odlaska Vanje Živić.
- Mislim da je u poslednji čas napustila rijaliti, a nisam ni znao kako je to dok nisam čuo pismo. Ona je meni rekla da ide na bolje, a zamerao sam joj kad igra ili popije. Njoj je novac bio bitan i želela je ovde što više vremena da bude. Daće Bog da ona to izvadi jer ne znam ni kako je do sad izdržala. Nadam se da će da reši, mi se vidimo kad izađemo. Anita, juče se poteglo da znaš nešto za Maju i Anđela i da li je to istina? - govorio je Janjuš.
Foto: Pink.rs
- Ne zanima me šta je bilo pre 10 godina. Ona ako je varala Janjuša o tome može da se priča - umešao se Asmin.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: