Informer.rs
Foto: Informer.rs
Bivša rijaliti učesnica Milica Kemez odlučila je da proda plac gde je trebalo da zida kuću, te je odlučila da kupi stan, o čemu je sada progovorila.
Naime, u javnosti se već neko vreme govori o placu veličine šest ari koji Milica poseduje, a koji je nedavno oglasila za prodaju putem svog TikTok profila.
Foto: Informer.rs
"Urađen temelj, možete početi sa gradnjom sutra, prijavljeni radovi, dozvola za gradnju, struja i voda dostupni", navela je Milica u svom oglasu, naglašavajući da je sva osnovna infrastruktura na placu već obezbeđena.
Iako je htela da zida kuću na placu koji je dobila nakon pobede u "Zadruzi", ona je odustala od te ideje.
Foto: Informer.rs
"Prodajem plac zato što sam shvatila da ja kao žensko ne mogu samostalno da gradim kuću i da ne želim da se odlučim na takav korak još uvek. Pored toga, samo dok sam osnovne stvari završila, trebalo je mnogo vremena, truda i novca, tako da sam shvatila da to uopšte nije jeftino", navela je bivša rijaliti učesnica.
Zaradu od prodaje placa, Milica je rešila da preusmeri na kupovinu stana u Beogradu. Želja joj je da se nakon više od decenije konačno skući u svom prostoru i završi sa podstanarskim životom:
Foto: Informer.rs
"Odlučila sam da konačno, posle 30 godina dam učešće za stan. Svakako znam da ni taj novac koji ću dobiti od prodaje placa ne može nešto specijalno u životu da mi reši, ali eto može da mi reši učešće za stan. Planiram da nađem neki stančić, da imam svojih 30 kvadrata, jer evo trinaesta, četrnaesta godina kako ja živim kao podstanar. Nadam se da ću uspeti to da prodam i da će biti kako treba", poručila je Milica, prenosi Srbija Danas.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: