Telegraf.rs Telegraf.rs

"Živim kao podstanar 14 godina" Milica Kemez prodaje plac - otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

"Živim kao podstanar 14 godina" Milica Kemez prodaje plac - otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

Foto: Telegraf.rs

Bivša rijaliti učesnica Milica Kemez podelila je novosti iz svog privatnog života, otkrivajući važnu odluku koja se tiče prodaje imanja i planova za budućnost.

Naime, Milica je nedavno oglasila prodaju placa od 6 ari, o kojem se već neko vreme govori u javnosti, a ponudu je objavila i putem svog TikTok profila.

"Živim kao podstanar 14 godina" Milica Kemez prodaje plac - otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

Foto: Telegraf.rs

Kako je istakla, parcela je potpuno pripremljena za gradnju i poseduje osnovnu infrastrukturu.

- Urađen temelj, možete početi sa gradnjom sutra, prijavljeni radovi, dozvola za gradnju, struja i voda dostupni - navela je Milica u svom oglasu, naglašavajući da je sva osnovna infrastruktura na placu već obezbeđena.

"Živim kao podstanar 14 godina" Milica Kemez prodaje plac - otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

Foto: Telegraf.rs

Iako je prvobitno planirala izgradnju kuće na tom placu, Milica je od te ideje odustala, kako kaže, zbog složenosti i troškova celog procesa.

- Prodajem plac zato što sam shvatila da ja kao žensko ne mogu samostalno da gradim kuću i da ne želim da se odlučim na takav korak još uvek. Pored toga, samo dok sam osnovne stvari završila, trebalo je mnogo vremena, truda i novca, tako da sam shvatila da to uopšte nije jeftino.

"Živim kao podstanar 14 godina" Milica Kemez prodaje plac - otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

Foto: Telegraf.rs

Zaradu od prodaje placa planira da iskoristi za kupovinu stana u Beogradu, čime želi da konačno reši stambeno pitanje nakon više od decenije podstanarskog života.

- Odlučila sam da konačno, posle 30 godina dam učešće za stan. Svakako znam da ni taj novac koji ću dobiti od prodaje placa ne može nešto specijalno u životu da mi reši, ali eto može da mi reši učešće za stan. Planiram da nađem neki stančić, da imam svojih 30 kvadrata, jer evo trinaesta, četrnaesta godina kako ja živim kao podstanar. Nadam se da ću uspeti to da prodam i da će biti kako treba - poručila je Milica.

Izvor: Telegraf.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE