Pink.rs Pink.rs

Oglasio se Boškić: Otkrio istinu o odnosu s Milicom Veličković, evo da li su imali trojku!

Sve priznao!

Oglasio se Boškić: Otkrio istinu o odnosu s Milicom Veličković, evo da li su imali trojku!

Foto: Pink.rs

Anita Stanojlović tokom večerašnje emisije "Pretres nedelje" obelodanila je da je Milica Veličković imala trojku s njenim bivšim dečkom Boškićem, a inače dobrim drugarom Nenada Marinkovića Gastoza.

Mi smo odmah kontaktirali Boškića, koji nam je otkrio istinu o svom odnosu sa Milicom Veličković, a potom i istakao da je Anitu zamolio da ga ne spominje u rijalitiju, što ona nije ispoštovala.

Oglasio se Boškić: Otkrio istinu o odnosu s Milicom Veličković, evo da li su imali trojku!

Foto: Pink.rs

- Ne, naravno da nije istina. Nemam ništa drugo da kažem, ostaću suzdržan. Ne znam što me spominje, obećala mi je Anita kad je ušla da neće pričati o meni, ali džabe. Milica i ja nismo imali nikakvu trojku, dobri smo drugari - rekao je Boškić.

Kako će Anita Stanojlović reagovati kada sazna da je dobila demant od svog bivšeg dečka, ostaje da pratimo.

Izvor: Pink.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE