Mondo.rs
Foto: Mondo.rs
Milica Kon je šokirala javnost izjavom da je molila muža za razvod kako bi smršala.
Voditeljka Milica Kon govorila je o problemima sa viškom kilograma, a kako bi smršala podnela je veliku žrtvu. Danas se trudi da jede balansirano, ali na putovanjima sebi da oduška.
Foto: Mondo.rs
Milica je podelila fotografije iz Hrvatske gde je u hotelu uživala u svim specijalitetima koji se nude. Ispred nje je bio sto pun hrane, a pored voća i zdravih namirnica tu su bile i krofne i mnoštvo ugljenih hidrata koji su njena slabost.
"Osećam se bolje nego ikada. Dosta dugo radim na tome. Osim zbog zdravlja, odlučila sam da se vratim na devojačku kilažu i zbog izgleda", rekla je ona nedavno i otkrila kako se hrani.
Foto: Mondo.rs
"Za doručak pojedem omlet od dva jaja, krišku zdravog hleba i salatu. Ručak je uvek neko kuvano jelo, može biti sočivo ili musaka sa salatom. Večera je salata sa proteinom. Omiljeni specijalitet kojim se počastim nakon dugog i napornog dana su špageti sa tartufima", rekla je tad voditeljka za "Hello".
Milica je svojevremeno rekla da je bila očajna zbog toga što ne može da skine višak kilograma.
Izvor: Mondo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: