Pink.rs
Haos u Beloj kući!
Foto: Pink.rs
Anđelo Ranković i Anita Stanojlović ušli su u žestoku svađu tokom njegove podele budžeta, tokom koje su izneli sav prljav veš iz njihovog odnosa.
- Meni je rečeno da je tvoj tata prevario tvoju mamu, a da ti je polu brat mlađi godinu dana. Tebi je mama promenila prezime, bio si maloletan i mama je zabranila tvom tati da ti viđa. Tvoj tata je slao pisma i rekao je da ima želju da te viđa - govorila je ona.
Foto: Pink.rs
- Gde? Da li sam ti ja to pričao? - dodao je Anđelo.
- Izlazilo je u medijima. Tvoja majka je odvojila tebe od tvog tete. On jako pati, čovek je stariji i treba da mu se posvetiš dok ima vreme dok je još na ovom svetu - rekla je Anita.
Foto: Pink.rs
- Treba Pink da ih upoznao kao što je Ćuba - sprdao se Luka.
- Ja sam rekla da sam ti pretila da ću da se ubijem i sve sam priznala, pa nemam čega da se stidim - rekla je Anita.
Foto: Pink.rs
- Da li si pričala o trudnoći kad si se vratila sa mora da si možda imala pobačaj? - pitao je Ranković.
- Ne, nego sam dobila tri puta za mesec dana, terao si me da radim test i ja sam ti pokazala da je negativan. Ti si prešao preko toga i bio si super do 19. decembra, a tad su me čak i tvoji drugari iselili. Znači sve što sam radila nije važilo do septembra - pričala je Anita.
Foto: Pink.rs
- Ti si išla da se ubiješ i meni slala sliku kako sečeš vene, a meni rekla da ti čuvam Alekseja - rekao je Anđelo.
- A ulje demantuješ? Ti dobro znaš šta to znači - dodala je Anita.
- Je l' treba pred Lukom da pričam šta voliš u s*ksu? - pitao je on.
- Ti nemaš dokaz za to što pričaš - poručio je Anđelo.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: