Pink.rs
Sve je smislila.
Foto: Pink.rs
Aneli Ahmić porazgovarala je sa robotom Tošom o svom trenutnom stanju i odnosima sa Asminom i Lukom.
- Sedim, gledam ih, gledam sebe u ogledalo i kažem šta sam ja sebi dozvolila, da dođem u emisiju natečene, sa kosom do pola izraslom, onda sam otišla da se našminkam, obukla moju belu, belu haljinu. Došla sam i komentarisala ih uporedo, nisam ni iskomentarisala kako je trebalo. Sad imam problem, imam dve sadašnje ovde, izvređaju me, malo me ugase. Ova Anita govori: Koferašice, k*rvo, a ova (Maja) me naziva Divnom DNK. Njima su sad žene ustvari muškarci.
Foto: Pink.rs
- Njima je izgleda uvek trebala žena da se kriju ispod njihoive suknje - dodao je Toša.
- Da li će nekad neko stati uz mene i reći ko ste vi da vređate ovu ženu, ti si bio sa ovom ženom, Luka je zbog ove žene klečao na podu, i Asmin je klečao zbog mene. To su dve cave, koje se kriju ispod suknje Anite i Maje, a one su nesrećne žene, u lažnim vezama i u lažnim ljubavima. Anitu ne diram, ustupila sam joj mesto trudničko, a ona meni dobacuje. A ja sam bila ta žena sa punđom na glavi, ceo dan u kući, a Maja mislim da će biti u Crikvenici - rekla je Aneli.
Foto: Pink.rs
- Da li će Anita pustiti Luku u desetku - rekla je Ahmićka.
- Ona ga ne bi pustila ni do prodavnice - rekao je Toša.
Foto: Pink.rs
- To može biti taktika. A on bi je prevario u desetki, naravno, ali ga ona ne bi pustila - rekila je Aneli.
- Filipu bih volela za rođendan da poklonim privezak za bubicu, da piše Šaneli - dodala je ona.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: