Pink.rs
Biće ovo pakleno popodne.
Foto: Pink.rs
Sinoć je "Elitu 9" napustila Aleksandra Jakšić, koja je za novog vođu ostavila Anđela Rankovića, koji je upravo dobio prvo pismo Velikog šefa.
- Draga Elito, šaljemo vam novac za nedeljne troškove, vođa će sada raspodeliti novac i to tako što 28 učesnika treba da dobije po 3.000. 4 učesnika po 4.000, a dva učesnika po 5.000 dinara. Mora se jasno i glasno čuti ko je koliko novca dobio i zbog čega - pisalo je u pismu.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: