Republika.rs
Ovo su svi detalji!
Foto: Republika.rs
Pevačica i bivša zadrugarka Olja Bajrami sletela je juče na beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je bila vidno raspoložena nakon povratka iz Grčke. Razlog njenog boravka u Grčkoj bio je, kako navodi, desetodnevni detoks organizma tokom kojeg je sprovela strogi post.
- Bila sam na nekom gladovanju, na postu u Grčkoj 10 dana, a onda sam otišla do Nemačke. Odradila sam privatna slavlja i sad se vraćam kući. Ovo je bio zdravstveni put u Grčku. Otišla sam na detoks tela i uma i baš mi se svidelo. Prijalo mi je jako. Bili smo u nekoj vili, odvojeni, sa drugim ljudima. Samo sam vodu pila 10 dana. Bilo je fenomenalno. Prva tri dana mi je bilo teško, ali to je bilo samo psihički. Ponovila bih to. Ja sam otišla da uradim dobar detoks tela.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: